Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Kilit takım Galatasaray

Yarıştan kopan Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nı düşünüyor ama sarı kırmızılıların en önemli özelliği Fenerbahçe, Trabzonspor ve Kayserispor ile Arena’da, Beşiktaş ile İnönü’de yapacağı maçlar.

ZİRVE yarışı büyük bir heyecanla devam ediyor. Trabzonspor’un iki haftada 5 puan kaybetmesi, Fenerbahçe’nin iki galibiyetle tekrar toparlanması, Bursaspor’un önemli bir virajı kayıpsız dönmesi çok konuşuldu. Yıldızlar topluluğu Beşiktaş’ın son dakikada kaybetmesi, Kayserispor’un da zorlu Karabük deplasmanında iki puan kaybetmesi zirveyi şekillendirdi.
Yarışı etkileyecekler
Üstteki 5 takım şampiyonluk hesapları yaparken yarıştan kopan Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası’nı düşünüyor. Galatasaray’ın en önemli özelliği Fenerbahçe, Trabzonspor ve Kayserispor ile Arena’da, Beşiktaş ile İnönü’de yapacağı maçlar. Bu karşılaşmaların sonucu şampiyonluk yarışını fazlaca etkileyecek.

Avcı’nın öğrencileri de sürpriz yapabilir

Galatasaray gibi zirvedeki takımlara ters gelen bir başka ekip de İstanbul BŞB... Bu hafta Beşiktaş’ı son dakikada attığı golle mağlup eden Abdullah Avcı’nın öğrencileri Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor’la deplasmanda oynayacakları maçlarda alacakları sonuçlarla üst sıralardaki dengeleri bozabilirler.


 

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI