MANİSA HABERLERİ

Kilit Parke Taşı Hedefinde Sona Gelindi

IHA
29.10.2015 - 13:51Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ, KARAALİ VE MURADİYE MAHALLESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

IHA

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Karaali ve Muradiye Mahallesi’nde gerçekleştirilen kilit parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Yunusemre Belediyesi bünyesinde kurulan YUNTAŞ A.Ş. tarafından üretilen kilit parke taşları, ilçeye bağlı mahallelerin sokaklarına ve meydanlarına döşenmeye devam ediyor. “Yunusemre’de Parke Taşı Döşenmedik Sokak Kalmayacak” sloganıyla yola çıkan Yunusemre Belediyesi, ilçede bulunan mahallelerde parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.
Parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Vatandaşların en büyük sıkıntılarından biri olan bozuk yollardan kurtulmak için göreve gelir gelmez bu konuda gerekli olan çalışmaların hemen başlatılacağını dile getirmiştik. Muradiye ve Karaali mahallelerinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımızda sona geldik. Yunusemre ilçemizdeki tüm mahallelerimizde 300 bin metre kare kilit parke taşı döşeme hedefimize çok az kaldı. Verdiğimiz sözleri bire bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her şey daha güzel bir Yunusemre için” dedi.
Vatandaşlar ise güzel hizmetlerinden dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kilit Parke Taşı Hedefinde Sona Gelindi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kilit Parke Taşı Hedefinde Sona Gelindi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı