KİLİS HABERLERİ

Kilis’te CHP Ve Add’den Alternatif Çelenk Sunma Töreni

IHA
29.10.2015 - 11:57Son Güncelleme :

29 EKİL CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE ADD İLE CHP TARAFINDAN ALTERNATİF ÇELENK KOYDU

IHA

Kilis’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında kutlamalar sürerken Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından, alternatif çelenk sunma töreni düzenlendi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi törenleri gün içerisinde Kilis’te kutlamalar yapılırken, CHP ile ADD ise saat 11.00’de Cumhuriyet Anıtı’na çelenk sunarak İstiklal Marşı okudu.
Alternatif çelenk sunma törenine, CHP İl Başkanı Abidin Uslu, Merkez İlçe Başkanı Talat Kurt, ADD Kilis Şubesi yönetim kurulu üyesi Adnan Köroğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile CHP Kilis milletvekili adayları Emekli Tuğgeneral Op. Dr. Ali Tuna, Reşit Tayfun Alan katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Kilis’te CHP Ve Add’den Alternatif Çelenk Sunma Töreni hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kilis’te CHP Ve Add’den Alternatif Çelenk Sunma Töreni haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı