Gündem Haberleri

  Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi toprağa verildi

  Ergün AYAZ/DERİNCE(Kocaeli), (DHA)
  29.01.2011 - 14:49 | Son Güncelleme:

  KOCAELİ’nin Derince İlçesi’ndeki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün gece ölen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kayınbiraderi Celal Özdağ bugün toprağa verildi. CHP liderinin eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun ağabeyi 64 yaşındaki Cielal Özdağ’ın cenaze törenine aralarında Gürsel Tekin’in de bulunduğu 3 Genel Başkan Yardımcısı ile CHP’nin bazı tanınmış simaları ve çok sayıda kişi katıldı.

  CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun, 15 gün önce Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi yoğun bakım ünitesinde ziyaret ettiği Celal Özdağ dün saat 22.00 sıralarında vefat etti. Celal Özdağ’ın ölüm haberini bir TV programı canlı yayınındayken alan Kılıçdaroğlu hemen yola çıkarak, saat 01.30’da Derince’ye geldi. Aile fertleriyle bir süre görüşen kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü yoğun programı nedeniyle birkaç saat sonra Derince’den ayrılmak zorunda kaldı.

  Bugün öğleleyin Derince İmam Hüseyin Cem ve Kültür Evi’ndeki cenaze törenine CHP’nin Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcsı Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Hurşit Güneş, İzzet Çetin, CHP Milletvekili Kocaeli Hikmet Erenkaya, Kocaeli eski milletvekili Sefa Sirmen, CHP Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve çok sayıda partilive Özdağ’ın yakınları katıldı. Cenazede Celal Özdağ’ın eşi Nurcihan ve kızı Simal ile oğlu Çağlar Özdağ gözyaşlarına boğuldu.

  Derince İmam Hüseyin Cem ve Kültür Evi’nde kılınan cenaze namazının ardından Celal Özdağ Bayraktar Köyü’nde toprağa verildi.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı