Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kılıçdaroğlu'ndan kahvaltı sürprizi

  Mutlu YUCA- Koray YILMAZDEMİR/BOLU, (DHA)
  20 Ocak 2012 - 13:16Son Güncelleme : 20 Ocak 2012 - 13:30

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu’da semt pazarında tanıştığı pazarcı İsmail Uludağ’ın daveti üzerine, İzmit’e giderken ziyaret ettiği Uludağ ailesinin evinde kahvaltı yaptı. Kılıçdaroğlu bağdaş kurup yer sofrasında kaymak, bal, cevizli börek yedi.

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce seçim çalışmaları sırasında Bolu’da semt pazarında tanıştığı İsmail Uludağ’ın daveti üzerine Ankara’dan İzmit’e giderken Uludağ ailesini ziyaret etti.

  KILIÇDAROĞLU KAHVALTI RİCASINI KIRAMADI / FOTO GALERİ

  Karacaağaç Mahallesi’nde oturan İsmail Uludağ’ın evine gelen Kılıçdaroğlu, hazırlanan yer sofrasına bağdaş kurup oturarak kahvaltı yaptı. Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP Bolu İl Başkanı Mehmet Karakaşoğlu, İsmail Uludağ ile aynı sofrada bal, kaymak, domates, biber, zeytin, salam, yumurta, reçel, peynir ve cevizli börek yiyip çay içen Kılıçdaroğlu, aile ile sohbet etti. Diğer partililer ise aynı odada kurulan yer sofrasında kahvaltı yaptı.

  Kılıçdaroğlu, İsmail Uludağ’ın takdir belgesi alan 5’inci sınıf öğrencisi kızı Ceren Uludağ’ın karnesine baktıktan sonra tebrik etti. Ceren, sofrada oturan Kılıçdaroğlu’na arkadan sarılarak fotoğraf çektirdi. Küçük kız, Kılıçdaroğlu’na, "Sizi çok beğeniyorum. Hep görmek istiyordum. Evimize geldiğiniz için çok sevinçliyim" dedi. Gürsel Tekin ile birlikte tebessüm eden Kılıçdaroğlu, "Ben de sizinle birlikte kahvaltı yaptığım için çok mutluyum" diye konuştu.

  Kahvaltı yaptıktan sonra salona geçen Kılıçdaroğlu, kendisini görmeye gelen mahalleli kadınlarla sohbet etti. Kılıçdaroğlu, daha sonra İzmit’e gitti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı