ANKARA HABERLERİ

Kılıçdaroğlu'dan Zafer Çağlayan açıklaması

Hürriyet Haber
10.09.2017 - 11:37Son Güncelleme :

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy İspirtohane Kültür Merkezi'nde bugün gerçekleşen CHP'ye yeni üye katılım toplantısına katıldı.

Hürriyet Haber

Kılıçdaroğlu özetle şunları söyledi:

Türkiye’de bakanlık yapmış birisinin ABD’de yolsuzluktan yargılanmasını içime sindiremiyorum.

Eğer bu ülkede kavgasız gürültüsüz yaşayacaksak birinci adımı adalettir. Çünkü adalet dünyadaki bütün inançların adalettir.
Adaletten yana olanları bizim çatımızın altına bekliyoruz.

Türkiye’nin en önemli sorunu terördür. Şu sözü verdim 4 yılda terör sorunun çözemesem siyaseti bırakacağım dedim.
Çiftçinin sorunu mu çözeceğiz. Emeklinin sorunu mu çözeceğiz. Hiçbir sorun çözümsüz değildir.

Konya’dan küçük Hollanda’nın yıllık tarım ihracatı 85 milyar Euro. Türkiye’nin 5 katı. Nasıl oluyor bu? Saman ithal ediyoruz neden?
İnsan mı yok, toprak mı yok, su mu yok, güneş mi yok. Hepsi var daha fazla var. Neyimiz eksik? Eksik olan namuslu siyaset.

Bu partinin çatının altında yer alan herkes hangi noktada olursa olsun halkına hesap vermeyi onurlu bir görev kabul etmelidir.
80 milyona sesleniyorum. Artık kavgadan gerginlikten bıktık. Huzur istiyorsanız. Yeriniz bellidir. Adresiniz bellidir. Adresi gayet net söylüyorum: Cumhuriyet Halk Partisi’dir.

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kılıçdaroğlu'dan Zafer Çağlayan açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2017 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kılıçdaroğlu'dan Zafer Çağlayan açıklaması haberi güncellenecektir.ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:09
 • Guneş
  07:56
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  15:18
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:08
Sayfa Başı