Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kılıçdaroğlu nikâh şahidi olduğu düğüne trafikten gidemedi

  Okan KONURALP / ANKARA
  10 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 10 Ekim 2011 - 01:21

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdar-oğlu’nun, Abant Kampı’ndan Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat’ın kızının düğününde nikâh şahidi olmak için erken ayrılmasına rağmen düğüne katılmaması parti kulislerini karıştırdı.

  Abant’tan cumartesi günü saat 17.30 sularında eşi Sevim hanımla birlikte ayrılan Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde Ankara’ya geldi.

  Evine 5 dakika

  Yüzüncüyıl semtindeki evine girişi sırasında Kılıçdaroğlu yardımcılarına “Düğüne gitmeyeceğim. Haber verin beni beklemesinler” dedi. Kılıçdaroğlu’nun düğüne katılmayacağı haberi, önce evine yaklaşık 5 dakika mesafede bulunan salonu hareketlendirdi.
  Son anda kendisine verilen “Genel Başkan gelmeyecek” mesajı nedeniyle zor anlar yaşayan Durdu Özpolat, nikâhın diğer şahidi eski genel başkan Deniz Baykal tarafından sakinleştirildi.

  Kulis soruları

  Salonda “Başbakan Erdoğan’ın annesinin ölümü nedeniyle düğüne katılmamış olabileceği” yorumları yapıldı. CHP kulislerinde ise “Katılmama gerekçelerinden biri Baykal’la aynı karede görünmek istememiş olması mı?” sorusu tartışılmaya başlansa da Kılıçdaroğlu dün şunları dedi:

  20.30 olmuştu

  “Abant dönüşü, şehir girişinde çok yoğun bir trafikla karşılaştık. Eve girdiğimde saat 20.30 olmuştu. Kıyafetim uygun değildi. O nedenle çok geç kalacağımı düşündüm, arkadaşlara katılamayacağımı bildirdim. Yoksa başkaca bir nedeni yok. Durdu Bey de başka türlü düşünmez zaten.”
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı