Ege Haberleri

  Kılıçdaroğlu İzmir’de Bahçeli ise Aydın’da

  Hürriyet Haber
  26.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir Ödemiş’te tarım mitingine katılacak. MHP Lideri Bahçeli de Aydın’da temaslarda bulunacak.

  EGE bugün iki lidere ev sahipliği yapacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir Ödemiş’te tarım mitingine katılacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Aydın ve ilçelerinde temaslarda bulunacak.
  CHP Lideri saat 13.00’te Ödemiş İstasyon Meydanı’nda çiftçinin yaşadığı sorunlara dikkat çekecek. Kılıçdaroğlu, süt üreticilerinin güğümlerle, besicinin ineklerle, üreticinin traktörlerle katılacağı mitingte partisinin tarım politikasını da anlatacak. Kılıçdaroğlu saat 16.30’da Bornova Belediyesi’nce yaptırılan Işık Spor Tesisleri’ni, saat 17.00’de de Konak Belediyesi’nin düzenlediği Alsancak Sevgi Yolu’nu açacak. CHP Lideri saat 20.00’de Ege Bölgesi Kars-Ardahan-Iğdır Dernekleri Federasyonu’nun Halkapınar Spor Salonu’ndaki şölenine  katılacak, halay çekecek. Kılıçdaroğlu yarın sabah karayoluyla Eskişehir’e hareket edecek.
  Toplu açılış yapacak
  MHP Lideri de  Aydın’da saat 12.00’de Nazilli Belediyesi’nin toplu açılış törenine katılacak. Bahçeli, sırasıyla Buharkent, Karacasu’nun Ataemir, Akça ve Salavatlı belediyelerini ziyaret edecek, yarın da saat 10.00’da Aydın İl Başkanlığı’na konuk olacak, 11.30’da Merkez İlçe Binası’nı hizmete açacak, 12.00-13.45 arasında da Şükran Güngör Tiyatro Salonu’nda sivil toplum kuruluşlarıyla buluşacak. MHP Lideri, Ortaklar Belediyesi’ni ziyaret edip Söke İlçe Binası’nı hizmete açtıktan sonra Didim Akyeniköy Belediyesi’ne gidecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı