Ege Haberleri

  Kılıçdaroğlu ESİAD’ın konuğu

  İZMİR, (DHA)
  22.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün saat 10.40’ta Adnan Menderes Havalimanı’nda partililer tarafından karşılanacak.

  Kılıçdaroğlu, 11.00’de Büyükşehir Belediyesi’nce 13 milyon liraya Anadolu Caddesi’nde yapılacak, Ulukent ve Seyrek girişlerine kesintisiz ulaşım sağlayacak Ulukent Köprülü Kavşağı’nın temelini atacak.

  CHP Lideri, 12.30’da Ege Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (ESİAD) Hilton Oteli’nde yapacağı Yüksek İstişare Konseyi’ne katılacak. Öğle yemeğiyle başlayacak programda sırayla ESİAD YİK Başkanı Kemal Çolakoğlu, ESİAD Başkanı Bülent Akgerman ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuşacak. Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin ekonomi politikalarıyla iç ve dış siyaset sorunlarını anlatacak.

  CHP Genel Başkanı, 16.30’da Balçova Belediyesi’nce yaptırılan 384 yataklı kız öğrenci yurdunun Türk Eğitim Vakfı’na (TEV) deviredilmesi törenine katılacak. Yurtta 250 kişilik yemekhane, internet donanımlı kütüphane, iki etüt salonu, kafeterya, her odada banyo ve tuvalet, televizyon salonu, bilgisayar salonu, dış cephe güvenlik kamerası, revir, kuaför, terzi, çamaşırhane ve her katta özel mutfak bulunuyor. Kılıçdaroğlu saat 20.50’de uçakla Ankara’ya dönecek.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı