ISPARTA HABERLERİ

Kılıçdaroğlu: Binali Bey 80 düğme olsa 8 saniyede hepsini ilikler (4)

DHA
31.03.2017 - 19:31Son Güncelleme :
DHA

KILIÇDAROĞLU DEMİREL'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ
Isparta'da referandum çalışmalarını sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in anıtmezarını ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, bazı milletvekilleri ve parti yöneticileri eşlik etti. Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi ve Külliyesi'nin de bulunduğu Çalca Tepe'de Demirel'in anıtmezarında dua okudu. 
Anı defterini de imzalayan Kılıçdaroğlu, deftere, "Türkiye'ye büyük hizmetleri olan Süleyman Demirel'i saygıyla yad ediyorum. Demokrasi mücadelesini asla unutmayacağız" yazdı.
Kemal Kılıçdaroğlu ardından ise İslamköy'de vatandaşlarla buluştu, sohbet etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Isparta haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Isparta ilinden Kılıçdaroğlu: Binali Bey 80 düğme olsa 8 saniyede hepsini ilikler (4) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 19 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kılıçdaroğlu: Binali Bey 80 düğme olsa 8 saniyede hepsini ilikler (4) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı