KIRKLARELİ HABERLERİ

Kılıç’tan resim ve seramik sergisi

DHA
31.03.2016 - 12:14Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesinde ressam Ezel Kılıç, kişisel resim sergisini açtı.

İlçenin Eskitaşlı köyünden olan Ezel Kılıç tarafından belediye fuaye salonunda açılan resim sergisinde yağlı boya tablolar ve seramik çalışmaları yer alıyor. Eskitaşlı köyündeki Şehit Er Recep Savaş Sinar Ortaokulu’nun 8-A ve 8-B şubesi öğrencileri Okul Müdürleri Mayizer Meriç başkanlığında, resim sergisini gezerek Ezel Kılıç’a destek verdiler. Kılıç, okula MDF üzerine yağlı boya ile yapılmış Atatürk portresi hediye etti.

Okul Müdürü Mayizer Meriç, Ezel Kılıç’ın okulun anasınıfı duvarlarına masal kahramanlarının resimlerini yaptığını belirterek, kendisini tebrik ederek teşekkür etti.

Resim sergisi 10 gün süre ile açık kalacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Kılıç’tan resim ve seramik sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kılıç’tan resim ve seramik sergisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı