Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kılıç: Oldukça güçlüyüz

Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvitspor'un başkanı Özkan Kılıç, “Banvit olarak, takımımıza milyon dolarlık oyuncu alabilecek güce sahip bir kulübüz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kılıç, yaptığı açıklamada, bütün sezon boyunca harcanan emeğin, mesainin ve fedakarlıkların karşılığını sezon sonunda elde ettikleri başarıyla aldıklarını söyledi.
Gelecek sezonla ilgili en öncelikli hedeflerinin mevcut kadroyu korumak olacağını dile getiren Kılıç, teknik heyetin raporu doğrultusunda gerekli takviyelerin de yapılacağını kaydetti.

Kılıç, takıma altyapıdan yetişen oyuncuları da alacaklarını belirterek, şunları söyledi: “Oyuncularımızı kutlamak isterim. Zorlu geçen sezonda başarılı bir performans ortaya koydular. Bunun sonucunda ne kadar kaliteli ve istikrarlı bir kadroya sahip olduğumuzu mücadele güçleriyle herkese gösterdiler. Önümüzdeki sezon kadromuzda genç basketbolculara daha fazla yer vereceğiz. Banvit olarak, takımımıza milyon dolarlık oyuncu alabilecek güce sahip bir kulübüz. Ancak basketbol felsefemiz; kendi yetiştirdiğimiz genç oyuncuların yanına, inandığımız Türk ve yabancı oyuncuları da takviye ederek, iyi basketbol oynayan, iddialı ve sempatik bir takım oluşturmaktır.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler