ANKARA HABERLERİ

Kıbrıs Genç TV, Gençler Tarafından Türkiye’de Ve KKTC’de Yılın Basın Kuruluşu Seçildi

IHA
07 Ekim 2015 - 14:22Son Güncelleme : 07 Ekim 2015 - 14:23

TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU GENEL MERKEZİNDEN YAPILAN AÇIKLAMADA TÜRKİYE VE KKTC ÜNİVERSİTELERİNDE YAPILAN ARAŞTIRMALAR VE ANKETLER SONUCUNDA KIBRIS GENÇ TV TÜRKİYE VE KKTC'DE YILIN BASIN KURULUŞU SEÇİLDİ.

IHA

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel merkezinden yapılan açıklamada Türkiye ve KKTC Üniversitelerinde yapılan araştırmalar ve anketler sonucunda Kıbrıs Genç TV Türkiye ve KKTC’de yılın basın kuruluşu seçildi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Aytaç Yamaç yapmış olduğu basın açıklamasında "Kıbrıs Genç TV yayın politikasıyla ilkeli ve dürüst yayın anlayışıyla Gençlik ve Sportif faaliyetlere kültür ve sanat etkinlikleri ne yapmış olduğu yayınlarda geniş yer vermesiyle Televizyon kanalı olarak çok sayıda sosyal sorumluluk Projelerine Sponsor olması ve destek vermesiyle Türkiyeli ve KKTC’li gençler tarafından en çok seyredilen televizyon kanalı olmuştur" dedi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez Sözcüsü Aytaç Yamaç yapmış olduğu yazılı açıklamasında "Kıbrıs Genç TV yapmış olduğu yayınlarla Kıbrıs Türk halkının vermiş olduğu onurlu bağımsızlık mücadelesinde Kıbrıs Türk halkının sesini, dünya ya duyurmuş ve ve Kıbrıs Türk halkının bağımsızlık mücadelesine büyük katkılar sağlamıştır. Genç TV’nin bu özellikleri göz önünde bulundurulmuş ve Kıbrıs Genç TV Türkiye de ve KKTC de yılın televizyon kanalı yılın basın kuruluşu seçilmiştir" dedi.
Kıbrıs Genç Tv’nin yılın basın kuruluşu ödülü önümüzdeki günlerde Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu tarafından Birinci Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Birinci’ye takdim edilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kıbrıs Genç TV, Gençler Tarafından Türkiye’de Ve KKTC’de Yılın Basın Kuruluşu Seçildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 14 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kıbrıs Genç TV, Gençler Tarafından Türkiye’de Ve KKTC’de Yılın Basın Kuruluşu Seçildi haberi güncellenecektir.

  ANKARA YOL DURUMU
  Ankara1 DERECE
  Yol durumu »
  ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:09
  • Guneş
   05:58
  • Öğle
   13:03
  • İkindi
   16:49
  • Akşam
   19:46
  • Yatsı
   21:20
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı