« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kezman'a dayak

F.Bahçeli futbolcunun, biri diplomat olan iki Türk ve bir Sırp arkadaşıyla Belgrad’da gittiği Teatro adlı barda kavgaya karıştığı iddia edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇELİ Mateja Kezman’ın geçen hafta izinli olarak gittiği Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da bir barda kavgaya karıştığı ileri sürüldü. Sırbistan’da yayımlanan Kurir gazetesinin iddiasına göre olay şöyle gelişti:

Mateja Kezman, biri Belgrad Büyükelçiliği’nde görevli iki Türk ve bir Sırp futbolcu arkadaşıyla geçtiğimiz günlerde Belgrad’daki Teatro adlı bara eğlenmeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kezman’ın masasında bulunanlardan biri, alkolü fazla kaçırıp olay çıkarınca barın korumaları müdahale edip, şahsı tartaklamaya başladı. Bu sırada Kezman, korumalara cep telefonunu gösterip, "Şimdi arkadaşlarımı arıyorum. Sizi bu yaptığınıza pişman edeceğim" diye tehdit edince korumalar bu kez ünlü futbolcuya saldırdı. Telefonu alıp yere atan korumalar Kezman’ı ve arkadaşlarını tartakladıktan sonra yaka paça dışarı attı. Kezman’ın arkadaşları yedikleri dayak nedeniyle yaralandıkları için olay yerine ambulans ve polis ekipleri çağrıldı. Yaralılar hastaneye götürülürken, Kezman ve barın korumaları karakolda ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Kezman ise söz konusu iddia için "Püsküllü yalan" ifadesini kullandı. Sırp futbolcu, "Benim kavgayla ilgim yok. İki Türk taraftar ile barda karşılaştık. Bana ilgi gösterdiler. 3-5 masa ötemizde oturuyorlardı. Bir ara korumalarla tartıştıklarını gördüm. Ortamı sakinleştirmek istedim, hepsi bu... Ben hiçbir olaya karışmadım" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz