« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kezman kadrodan çıkartıldı

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 34. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün sabah saatlerinde Samandıra Kamp Merkezi'nde gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Bağırsak enfeksiyonu nedeniyle sabah antrenmanına katılmayan Kezman, 18 kişilik maç kadrosundan da çıkarıldı.

Fenerbahçe, bugün saat 11.00'de başlayan ve hafif bir ter idmanı şeklinde gerçekleşen çalışmayla Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Kulüp Doktoru Piyer Arzuman, sabahki çalışmaya katılmayan Kezman'ın bağırsak enfeksiyonu geçirdiğini açıkladı. Antrenmana çıkamayan Kezman, takımın 18 kişilik maç kadrosundan da çıkarıldı.

Bu arada Eskişehir Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayri Ertan ve ekibi, sabah antrenmanı sonrası Deivid, Kazım ile Semih'in kas ve hareket analizlerini yaptı.

Fenerbahçe'nin 18 kişilik maç kadrosunda ise şu oyuncular bulunuyor:

Yasin, Kemal, Kazım, Can, Aurelio, Ali Bilgin, Alex, Selçuk, Serdar, Semih, Uğur Boral, Gürhan, Maldonado, Edu, İlhan, Gökhan, Volkan Babacan ve Deivid.

Hazırlıklarını tamamlayan sarı lacivertli takım, bugün saat 15.35'te Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkacak özel bir uçakla, Trabzon'a hareket edecek.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.