« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kezman çıldırdı

Sırp golcü, maç sırasında pas tartışması yaşadığı Uğur Boral’a soyunma odasında küfür edince ortalık karıştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Birbirlerine krampon fırlatan iki futbolcu güçlükle sakinleştirildi.

GEÇTİĞİMİZ sezonun ikinci yarısındaki Denizlispor maçında Tuncay Şanlı ile pas vermeme yüzünden tartışan Mateja Kezman, dün de Uğur Boral’la pas kavgası yaptı. Genç takım arkadaşının kendisine pas vermemesine sinirlenen Sırp futbolcu, karşılaşmadan sonra soyunma odasını birbirine kattı.

Sparta Prag maçının son dakikalarında Uğur ile Kezman arasında pas vermeme yüzünden tartışma çıktı. İki futbolcu, Tümer Metin’in sakinleştirme çabalarına rağmen dakikalarca saha içinde ağız dalaşı yaptı. Tam ortalık duruldu derken, iki futbolcu maçtan sonra soyunma odasında bir kez daha kapıştı. Kezman’ın Sırpça küfürler yağdırmasına sinirlenen Uğur, çok sert bir karşılık verince ortam iyice gerildi. Birbirlerine krampon fırlatan ve birbirlerinin üzerine yürüyen iki futbolcu, takım arkadaşları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Ortalığın yatışmasının ardından Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı ile Tümer Metin, Kezman’ı ayrı bir odaya çekerek, yaklaşık 45 dakika konuştular. Ballı ve Metin’in çabalarına karşın öfkesi tam olarak geçmeyen golcü futbolcu, takım otobüsüne binerken hala sinirliydi.

Bunları da Beğenebilirsiniz