« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kezman 'Çetnik' çıktı

F.Bahçe'nin yeni transferi Kezman'ın maçlarda ırkçı Sırp işaretini yaptığı ortaya çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli maçlardan sonra Kezman'ın parmaklarıyla yaptığı hareketin Irkçı Sırp militanların (Çetnik) işareti olduğu ortaya çıktı. Dün akşam NTV de yayınlanan 90 Dakika programında Haşmet Babaoğlu Sırp futbolcu Kezman konusunda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
 
Fenerbahçe'nin problemli Anelka'dan kurtulmuş olabileceğini ama daha çok problemli Kezman'ı transfer ettiğini söyleyen Babaoğlu gerekçelerini şöyle özetledi.

"Futbolcu futbolcudur. Milliyetlerini tartışmayız. Ancak milliyetleri tartışanları tartışırız. Fenerbahçeliler belki kızacaklar ama Bosna olaylarında kalplerinin nasıl sızlandığını da biliyorum. Onun için açıklıyorum bunları.

/images/100/0x0/55eb12e5f018fbb8f8a951f5Bu Kezman gol attıktan sonra Çetnik işareti yapıyor. Tekrar ediyorum milliyeti tartışmam ama milliyeti tartışan bir adamı tartışırım. Kezman gol atıyor ve Çetnik işareti yapıyor.

Birisi bu oyuncuyu uyarmalı. Bu çocuk Bosna Hersek-Sırbistan maçında Bosna'ya gol attıktan sonra, utanmadan o Bosnalıların karşında Çetnik işareti yapmış adamdır. O Bosna'da bu Çetnik işareti yapan milisler Bosna savaşında masum 200 bin kardeşimizi öldürdüler. Bu işareti yaparak öldürdüler. Bu işin şakası yok.

Bu karanlıktan aydınlığa çıkalım. FB bu rahatsız çocuğu rahatlatsın. Yanlız futbol dünyası değil Kezman'da kazansın böylece."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler