« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kewell’da problem yok

Galatasaray Kulübü, Avustralyalı yıldızı Harry Kewell’ın sağlık durumuyla ilgili dün bazı yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sarı kırmızılı kulübün resmi sitesinde yayınlanan açıklamada özetle şöyle denildi: "Kewell’ın genel sağlık durumu 2003 yılından itibaren bir farklılık göstermemektedir. Bu nedenle de kulübümüz, transfer öncesi yaptığı check up’larda geçirmiş olduğu ameliyatlar ve hastalıklar hakkında detaylı bilgi sahibi olmuştur. Daha önce geçirmiş olduğu bu hastalıkların ve ameliyatların

başarılı tedavi olup, futbolcuda hiçbir iz bırakmadığı tespit edilmiştir. Oyuncunun zaman zaman basına yansıyan devamsızlıkları ve sakatlığına yönelik haberlerin tümü, her futbolcuda rastlanabilecek türden kas ve iskelet sistemi problemleridir. Harry Kewell’ın sağlığı hakkında son zamanlarda öne sürülen spekülasyonlar çarpıtılmış ve fazlasıyla abartılmış bilgilerden oluşmaktadır. Geçirdiği iddia edilen otoimmun hepatit ve bununla ilgili ileriye dönük varsayımlar hekim hasta özel ilişkisini aşması nedeniyle etik kabul edilmemelidir."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler