KAYSERİ HABERLERİ

Kesob Başkanı Ahmet Övüç’den 29 Ekim Mesajı

IHA
28.10.2015 - 11:39Son Güncelleme :
Kesob Başkanı Ahmet Övüç’den 29 Ekim Mesajı
IHA

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Mesajında, "Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 29 Ekim 1923 günü ilan edilmiş olan Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümünü gurur ve coşku içinde kutlamaktan mutluluk duymaktayım" ifadesinde bulunan Ahmet Övüç, mesajını şu şekilde sürdürdü:
"Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Bu nedenle yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman ve her konumda sahip çıkacaktır.
Cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden de çok ehemmiyet vermekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle anar, halkımızın ve esnaf sanatkarlarımızın Cumhuriyet Bayramını yürekten kutlarım."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kesob Başkanı Ahmet Övüç’den 29 Ekim Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kesob Başkanı Ahmet Övüç’den 29 Ekim Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı