Ege Haberleri

  Keskinoğlu'ndan lezzet şöleni

  Hürriyet Haber
  01.09.2013 - 01:20 | Son Güncelleme:

  BEYAZ et ve yumurta sektöründe 50. yılını dolduran Keskinoğlu, bu yıl ana teması “Sağlık” olan İzmir Enternasyonal Fuarı’na 9. kez katıldı.

  Tüketicilerini sağlıklı beslenmeye teşvik etmek için doğal üretim konseptini ambalajlarına da taşıyan Keskinoğlu, standında; fuarın temasıyla da örtüşen sağlıklı tavuk etinin göğüs etinden yapılan ve “Keskinoğlu Pratik Lezzetler” ürün grubunda yer alan; piliç sosis, piliç köfte, piliç kasap köfte, piliç misket köfte, piliç naget, piliç kroket, piliç kadınbudu köfte ve piliç kebap gibi ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sundu.

  Her gün tadım etkinliği
  Yumurta, zeytinyağı ve piliç etinden oluşan geniş ürün yelpazesiyle katılan Keskinoğlu, fuar ziyaretçilerinin beğenisini kazandı. Her gün 2 çeşit piliç eti ürününün fuar katılımcılarına tadım etkinliği çerçevesinde sunulduğu fuarda, çocuklara yönelik etkinlikler de gerçekleştiriyor. Keskinoğlu Şirketler Grubu maskotlarının dağıttığı balonlar, çocukların ilgisini çekerken; şirket yetkilileri tarafından fuar ziyaretçilerine ürün gamı hakkında bilgiler verildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı