« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Keskin bir viraja girdik

G.Saray Teknik Direktörü, Bordeaux, Denizli ve G.Antep karşılaşmalarının önemini hatırlatırken, "Bu geçitlerde hata yapmadan çıkmak için bütün gücümüzü kullanmalıyız" dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY, Ankaraspor maçının hazırlıklarını milli oyuncularından yoksun olarak sürdürürken, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp elindeki oyuncuları lig ve UEFA Kupası’na konsantre etmek istiyor. Bayram izninden sonra çalışmalarına başlayan, kapılarını ise dış dünyaya kapayan sarı kırmızılı takımın teknik patronu güçlenen Başkent ekibi karşısında son kez oynayacakları seyircisiz maçı kazanıp deplasman serisine moralli başlamak istiyor.

Feldkmap takımda herkese ihtiyacı olduğunu üstüne basarak belirtirken, Bordeaux, Denizli ve Gaziantep deplasmanlarının kendileri için keskin bir viraj olduğunu belirtip herkesin hazır olması gerektiğini söyledi. Feldkamp, oyuncularına, "Keskin bir viraja girdik. Bu geçitlerde hata yapmadan çıkmak için bütün gücümüzü kullanmalıyız. Oynayacağımız ilk maçtan, UEFA maçlarına kadar ince eleyip sık dokumalıyız" dedi.

Mesleğin hakkını verin

Antrenmanlarda Hakan Balta, Barış, Volkan İsmail Bouizd, Serkan gibi oyuncuları sık sık yanına çağıran Kalli, "Geleceğiniz, yaşam tarzınız hep futbola bağlı. Yaptığınız mesleğin hakkını verdiğinizde, disiplinli bir şekilde işinizi yaparsanız oda size bunun karşılığını verir. Ben, futbolda hatalarınızı, olumlu olan işlere dönüştürmek için buradayım" diyerek geleceğe hazırlıyor.

Şansını kullanamadın

Verdiği şansı yeterince kullanamayan Carrusca’ya da hiçbir zaman arkasını dönmeyen Alman çalıştırıcı, şöyle konuştu: "Sezon başından bu yana senden istediğim verimi alamadım. Tam kendini toparladın ve sana da şans da verdim ama kullanamadın. Yine önümüzde çok zorlu maçlar var. Şans bulacaksın ve bu kez şansını iyi kullanmanı bekliyorum. İstekli olmandan memnunum ama kendini iyi hazırlaman gerekir."

Futbolda bugünün olmadığını belirten Feldkamp,"Her yarışmanın bir doksan dakikası var. Bitiminden sonra sizler sahada içinde bende kulübede olacağım.Bizler her yarışma sonrasında sahadan buruk yerine sevinçle ayrılmayı öğrenmeliyiz.Bunu hisettiğimiz zaman başarı zaten kendiliğinden gelir"

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler