Ege Haberleri

EGE

  Keskin bıçak

  Barış GEZİCİ / AKHİSAR, (DHA)
  01.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Akhisar Belediyespor, İsmail Keskinoğlu’nun istifasıyla sarsıldı.

   

  Yüzde 5 gerginliği
  Ege futbolunun en huzurlu kulüplerinden Akhisar Belediyespor, yönetimin ağır toplarından İsmail Keskinoğlu’nun istifasıyla sarsıldı. 1. Lig şampiyonluğunun kutlandığı günlerde Başkan Hüseyin Eryüksel’in Keskinoğlu Grubu ile Ramiz Köfte’yi işaret edip, “Söz konusu firmaların bütçemize katkısı yüzde 5’i geçmez” açıklamasıyla başlayan gerginlik, son günlerde doruğa çıktı. Süper Lig için forma reklamı arayışı sürerken, bazı yöneticilerin Egeli firmaları duyarsızlıkla suçlamasına tepki gösteren Keskinoğlu, istifa etti.

  Ailemize haksızlık
  Açıklamasında, şampiyonluğun kutlandığı dönemde sarfedilen sözlerden duyduğu rahatsızlığı defalarca Başkan Eryüksel’e ilettiğini, bu görüşlerini “nadiren çağırıldığı” yönetim toplantısında da dile getirdiğini belirten Keskinoğlu, “Bu fütursuzca ilerleyen sürecin doğru yönetileceğine inanarak yeni sezoında kulübe farklı bir bütçe ile katkı vermeye talip olduğumuzu belirttim. Ancak kulüp görevlileri tarafından bu konuda aksi yönde bir düşünce yaratılmaya çalışılması, Keskinoğlu Ailesi’ne büyük haksızlıktır” dedi.

   Ateşli bir Akigo’yum
  Bu şartlarda göreve devam edemeyeceğini belirterek üç yıldır yürüttüğü yöneticilikten ayrıldığını belirten Keskinoğlu, şunları dile getirdi: Yaşadığım büyük fikir ayrılıkları ve tercih edilen stratejilerin Akhisar Belediyespor’un geleceğine dair beslediğim inançlarımla örtüşmemesi nedeniyle istifamı, Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel’e gönderdiğimi dostlarımın bilgisine sunuyorum. Akhisarspor sevdam, bundan sonra ateşli bir Akigo olarak devam edecek.”


  Köfteye devam
  Ramiz Köfte’den, “Akhisar Belediyespor’a desteğe devam” açıklaması geldi. Kulüp yönetiminde bulunan Ramiz Gıda Şirketler Grubu Başkanı Birol Taşkınlar, Keskinoğlu’nun istifasından üzüntü duyduğunu belirterek, “Bazı olumsuz gelişmelere rağmen Ramiz Köfte olarak ne görev verilirse yapmaya hazırız. Özellikle forma reklamı konusunda yapılan  haberler bizi de üzdü. Lig başlamadan kazanın kaynatılmaya başlatılması camiamıza çok zarar verir kanısındayım. Özellikle bu sezon daha çok kenetlenerek Süper Lig’deki ilk sezonumuzu belasız bitirmemiz gerekiyor” dedi.

  Keskin bıçak

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı