« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kesinlikle bir Alex değilim

TRT Spor’daki “Futbol Ateşi”ne konuşan sarı kırmızılı takımın yeni yıldızı, “10 numaralı formayı giyiyorum ama kesinlikle bir Alex değilim” yorumunu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY’ın İtalya’nın Juventus takımından kiraladığı Felipe Melo,  oynadığı futbol ve attığı kritik gollerle sarı kırmızılı takıma büyük katkı sağladı. Arda’dan devraldığı 10 numaralı formanın hakkını fazlasıyla veren sambacı, sahadaki lider özelliği ile sarı kırmızılıların gönlünü kazanmayı başardı.

Daha olgunlaştım

Brezilyalı futbolcu, TRT Spor’daki  “Futbol Ateşi” programında yayınlanan röportajında Galatasaray’da sezona iyi bir başlangıç yaptığını belirterek, “Şu ana kadar 3 gol attım, 10 numaralı formayı giyiyorum ama kesinlikle bir Alex değilim” dedi. Geçmişten ders alarak eski hatalarını tekrarlamamaya çalıştığını  vurgulayan Felipe Melo, “Sahadaki agresifliğim, üzerinde çok çalışmam gereken düzelmesi gereken bir yönüm. Şimdi daha olgunlaştım. Şüphesiz ki, yaşım ilerledikçe bu eksi özelliğimi de eskiye kıyasla düzelttim” ifadesini kullandı.

Milli Takım’a dönmeliyim

Melo, Brezilya Milli Takımı için de, “Milli Takım benim için bir rüya değil. Çünkü zaten gerçekleşmiş bir şey ama geri dönmek önemli bir hedef diyebilirim” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz