"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Keşif ve yenilik enerjisi

Yeni ortaya çıkan bilgiler mevcut planların yenilenmesini sağlayabilir.

Önümüzdeki üç gün boyunca keşif, yenilik ve artistik özellikler türünde başlıklar ön plana çıkabilir.
Gezegenlerin bu desteğini uğraştığımız işlere veya üzerinde yoğunlaştığımız konulara yansıtabilirsek ortaya yepyeni şeyler çıkmasını sağlayabiliriz.
Hepinize keyifli günler...

KOÇ
Hırslı yapınız sizinle aynı yönde düşünen veya ilerleyen kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir. Yetenekli kişilerle kuracağınız işbirliği ve oluşturacağınız gruplar her şeyin kendiliğinden yoluna girmesini sağlayabilir. Büyük düşünmeli ve olumlu bir tavır belirlemelisiniz.

BOĞA
Bazı kişileri üzecek fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Günlük yaşamda karşı karşıya olduğunuz kişiler sizinle aynı niyetleri paylaşmıyor olabilirler. Zor bir karar almanız gerekebilir.

İKİZLER
Maddi, işiniz veya eğitiminizle ilgili, kaynak kullanımınızı ilgilendiren ya da belli planlarınız hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilir ve diğerlerinin sizi dinlemesini sağlayabilirsiniz.

YENGEÇ
İhtiyacınız olmayan şeyler satın alabilirsiniz. Bonkör olarak veya maddi olanaklarınızı kullanarak etkilemek istediğiniz kişiler olabilir. Problemlerinizi açıkça dile getirmelisiniz. Kıskançlık, intikam veya öfke türünde duygular ön plana çıkabilir.

ASLAN

Herkese evet demeniz ve bonkörlüğünüz sorunlara neden olabilir. Tecrübe ve bilginizi paylaşmanız güzel ama maddi açıdan bu kadar cömert olmamakta fayda var. Diğerlerinin işlerine fazla karışıyormuş gibi algılanmamak için daha pasif kalmanız gerekebilir.

BAŞAK
Sorumluluklarınıza sahip çıkmanız güzel ama başkalarının işlerini üzerinize almanız ya da başkalarının tartışmalarına dahil olmanız gerekmiyor. Yanlış bilgiler sizden faydalanmaya çalışan kişileri algılamanızı zorlaştırabilir. Detaycı ve şüpheci olmakta fayda var.

TERAZİ
Size göre olmayan şeyleri en baştan değerlendirmeli ve gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Tutkuyla yaklaştığınız aktivitelerin içinde yer almanız yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Para harcayarak değil, zaman ayırarak daha fazla takdir kazanabilirsiniz.

AKREP
Kıskançlık nedeniyle kayıplar yaşanabilir. Duygularınızı sorgulayabilirsiniz. Diğerleri ne yaparsa yapsınlar siz başarıya odaklanmalısınız. Aşk hayatınız ön planda.

YAY
Harekete geçmeniz gerekiyor. Sadece niyet ya da planlarınızdan bahsetmeniz artık hiç kimseyi tatmin etmiyor. Sizden bir şeyler yapmanızı bekliyorlar. Bazı konularda liderliği ele alarak fark yaratabilirsiniz.

OĞLAK

Diğerlerinden fikir almak isteyebilir ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Başkalarına güvenmenizi gerektiren yollardan devam etmekten çekinmemelisiniz. Ortam ya da yer değişikliği kafanızı toplamanızı sağlayabilir.

KOVA
Bazı kişilerden uzak durmanızda ve tehdit hissettiğiniz durumlar varsa tedbir almanızda fayda var. Hayatınıza ve geleceğinize neyin, nelerin ya da kimlerin katkısı olabileceği üzerine düşünmeniz gerekiyor.

BALIK
Her fırsatı değerlendirme özelliğiniz size kazandırıyor ve bugün de kazandırabilir. Sunabileceğiniz şeyleri (bilgi, zaman, hizmet, ürün vb) paylaşmaktan çekinmeyin. Önerilen ilişkiler veya işbirlikleri ilginizi çekmeyebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI