MENÜ

Zamanın ötesindeki bu şehre farklı bir açıdan bakmaya ne dersiniz?

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Raffles İstanbul katkılarıyla...

Belki İstanbul’a birkaç günlüğüne geldiniz, belki de bu şehirde yaşıyorsunuz. İhtiyacınız ne olursa olsun, şehrin karmaşasından şikâyet ettiğinizi duyar gibiyiz. Kalabalık, trafik, koşturmaca... Gelin bunların tümünü bir yana bırakın ve İstanbul’un tadını bir günlüğüne bile olsa çıkarınve zamanın ötesindeki bu şehre yepyeni bir açıdan bakın... Uygarlıkların kesiştiği; yepyeni bağların oluştuğu bu şehirde bir seyahat aşığı olarak gerçek huzuru bulun; tazelenin, hafifleyin ve hayat dolu ayrılacaklar yaşamaya hazırlanın!

 Şehre yeni bir bakış...

Yeryüzünün en renkli, en heyecan verici şehrini bu kez de kuş bakışı seyretmeye ne dersiniz? Öyle bir konum seçin ki, bu sabah bambaşka bir İstanbul’a günaydın deyin. Hayal ettiğiniz tüm güzellikler ayağınızın altına serilsin.

Derin bir nefes...

Varsın bugün toplantınız olsun; gerginlik hissetmeyin. Derin bir nefes alın ve kahvenizi yudumlayın. Ya da sıcak bir banyo keyfiyle yenilenin. Bugün küçük kaçamaklar yapmak sizin de hakkınız. Bırakın sizin için ayrıntılarla başkası ilgilensin. Evet, belki bir kişisel asistanınız yok, ama bugün bir günlüğüne de olsa sizin konforunuzu düşünen birisi var!

Daha fazla huzur...

Bugün sizi şehrin stresinden uzaklaştırmaya kararlıyız! Nasıl mı? Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek için kendinize bir masaj hediye edin. İş yorgunluğunu, şehrin stresini unutun... Yenilenin.

Güzel bir yemek...

Güzel bir gün, elbette güzel bir yemek olmadan tamamlanamaz. Bugün mutfak, profesyonel bir şefe emanet. Siz yalnızca ustaların hazırladığı menünün keyfini çıkarın ve bırakın bugünün yemeği bir ziyafete dönüşsün. Yemekten sonra kendinize en sevdiğiniz içkiyi ısmarlayın; keyifle yudumlayın ve huzurun tadını çıkarın...

İstanbul’da tüm bunları yapabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz?

RAFFLES İSTANBUL RESIDENCES ZORLU CENTER’DA YAŞAM BAŞLADI!
Raffles Residences, ‘duygusal lüks’ kavramını bir adım öteye taşıyarak, 5 yıldızlı otel konforunu ev rahatlığıyla sunuyor. Kahya hizmeti sunan tek rezidans olan Raffles Residences, Zorlu Center’dan konuklarına özel bir giriş de sunuyor. Mutfağı, elektrikli ev aletleri, çamaşır odası ve çift banyosu olan tümü eşyalı rezidanslar, tek ve iki oda seçeneği ile konaklama ihtiyaçlarına göre yerli ve yabancı konuklarını günlük, aylık veya yıllık olarak ağırlıyor. Uzun süreli konaklamayacak misafirler ise "Residence Club" adı altında; istedikleri zaman kullanabilecekleri 30 günlük bir konaklama modeli de satın alabiliyorlar. Konuklar aynı zamanda Raffles İstanbul içindeki tüm otel hizmetlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanabiliyorlar. İyi yaşam merkezi olarak konumlanan 3000m2 büyüklüğünde Raffles Spa, efsanevi Long Bar ve dünyanın ilk "Raffles Patisserie"si ile İstanbul’un tüm değerleri en üst seviyeye taşınıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayın!