MENÜ

 Bahar sezonuna merhaba derken trendleri de göz ardı etmeyelim, dolabımızı tazeleyelim! İşte karşınızda 2017 bahar trendleri...

 Romantik Floraller 

Çiçeklerin büyüleyici cazibesi bu sezon bir kat daha artıyor. Çiçek desenleri diğer yıllarda olduğu gibi bu yıl da yine ön planda! Hem narin hem de doğal bir şıklığa ulaşmak istiyorsan bu trend doğru seçim! Romantizmin dozunun, büyüleyici çiçeklerle harmanlandığı bir bahara merhaba!

Lolita Pötikare

 Pötikare deyince aklımıza eski dönem Amerikan filmleri, piknik battaniyeleri geliyor değil mi? İşte şimdi o özlediğin pötikare geçmişten günümüze hızlı bir dönüş yapıyor. Brigitte Bardot tarzından etkileniyorsan bu sezon yaşadın demek. Feminen kesik üstler, geçmişe göz kırpan retro tarzı elbiseler ile çok havalısın! 

Minimal Blazerlar

 Klasik bir dokunuş ve şık bir görünümün vazgeçilmezi: Blazer ceket! Minimal kesimi olan bu ceketler bahara çok yakışıyor. Şehrin en cool tarzına sahip olmak, ofis stilini zahmetsizce oluşturmak için daha iyisi düşünülemez. 

Gösterişli Parti Elbiseleri

 Yürüdükçe seni başka diyarlara götüren, uçuş uçuş kumaşların şekil verdiği hareketli elbiseler partilerin rüya parçası olmaya şimdiden aday! Siyahın asil duruşu, kırmızının cazibesi, pastel renklerin büyüsü ile davetlerin parlayan yıldızı tabii ki sen olacaksın!  

Elegant Bridal

 Günümüz yorumuyla modern bir tavra bürünen gelinlikler artık feminen ve zarif bir görünüme sahip! En özel gününde denenmemişi denemek, herkesten farklı olmak istiyorsan bu gelinlik modelleri tam sana göre! 

Canlı Desenler

 Canlı renkler, iddialı tasarımlar, hayalperest tavırlar… Heyecanla beklediğimiz bahar sonunda geldi! İçindeki enerjiyi stiline yansıtmak istiyorsan canlı renkler ve desenlerle oluşturacağın kombinler tam senlik! İstersen tek parça elbise ve tulumları da ılık bahar günlerinde zahmetsizce kullanabilirsin. 

Poplin Gömlek

 Poplin Gömlek; bir tane yeter mi sandın? Bu senenin modası poplin gömleklere karşı koymak imkansız! Geleneksel dokulara modern bir dokunuş katmak istiyorsan daha iyisini bulamazsın. Özellikle jean’lerle kombinlendiğinde mükemmel bir görünüm kazanan poplin gömlekleri görmezden gelmeni asla önermeyiz. 

Denim on Denim

 Sade ama iddialı, zamansız ve dolapların en sevilen parçalarından jean’leri birlikte kullanmak hepimizi heyecanlandırıyor öyle değil mi? Konu jean olunca modanın tekrarı da kaçınılmaz oluyor. Kim demiş bir kombinde sadece bir jean olur diye? Tek parça ya da birlikte giyilen jean’ler adeta baharı müjdeliyor. Sokak modası stillerinde gözümüze sıkça çarpan denimlerle oluşturulmuş kombinleri kendi stilimize uyarlamak için bahardan daha iyi bir mevsim düşünülemez! 

Yükselen Pembeler

 Bahar trendleri çeşitliğini korumaya devam ediyor. Bahar demek en çok da pembe düşler demek. Bu düşlere en çok yakışan da naif tasarımlı elbiseler! Fırfır detaylarla zenginleştirilmiş pembe tonları hem çok trend hem de çok havalı durabiliyor. Biz seçemedik, pembenin tüm tonları bu sezon yükselişte! Kesin olan şu dolabın çok şeker görünecek! :)

Renk Cümbüşü

 Renklerin mücadelesinde bu sezon kesin bir kazanan yok. Sarı, pembe, kırmızı… Çeşitliliğini kutlayan yeni sezonda maksimal akımı seviyorsan kendine rahatlıkla bir yer bulabilirsin. Renkli kişiliğini bahar mevsiminde ortaya çıkarmak için renkleri birlikte cesurca kullanmak seni bir adım öne çıkaracak!