MENÜ
R

Yeni nesil teknolojilerin ev temizliğine yönelik sağladığı 4 kolaylık!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Ağrıyan bir bel, yorgun bir beden; ancak yine de evi temizlemenin verdiği gururlu bir gülümseme… Bu tablonun hiçbir zaman değişmeyeceğini düşünüyorsanız, muhtemelen yanılıyorsunuz; çünkü yeni teknolojili ev temizliği aletleri, hem zamandan tasarrufa hem de ev temizliğinin daha rahat bir şekilde yapılmasına olanak veriyor. Yeni nesil teknolojilerin ev temizliğine sağladığı kolaylıkları sizler için derledik.

Kablosuz aletlerle gelen hareket özgürlüğü

Yeni nesil teknolojiler kablosuz aletleri de beraberinde hayatımıza sokuyor. Kablosuz temizlik aletleriyle ev temizliğinin en zor kısımlarından biri olan odalardaki dip köşelere daha rahat bir şekilde erişilip, kir ve toz birikiminin önüne geçilebiliyor. 

 

Akıllı teknolojiyle sağlanan maksimum performans

 Akıllı teknolojili ev temizlik aletleri artık akıllı sensör sistemiyle evdeki farklı ortam ve zeminlere kendini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Gücünü ve çalışma süresini otomatik olarak uyarlayabilen yeni temizlik aletleri, daha uzun süreli temizliklerin maksimum performansta yapılabilmesine de imkan veriyor. 

Kullanıcı dostu arayüz

Yeni akıllı teknolojilerin arayüzleri ve tasarımlarının herkes için anlaşılabilir basitliğe sahip olması kullanıma yönelik kolaylığı da beraberinde getiriyor. Gerçek zamanda akıllıca bilgi veren yeni nesil temizlik aletleri, kalan çalışma süresi ve performans bildirimlerine yönelik hatırlatmalarda bulunarak kullanıcının temizlik sırasında sıkıntı yaşamasının da önüne geçiyor.

Daha az eforla daha etkili temizlik

Daha az eforla, daha etkili sonuçları elde etmek teknolojinin insanlara sunduğu en büyük kolaylıklardan bir tanesi. Yüksek tork özellikli temizlik başlığına ve güçlü motora sahip yeni nesil temizlik aletleri, ev temizliğinin daha kısa sürede, etkili bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyor. 

Dyson’ın yeni kablosuz şarjlı süpürgesi V11, evi derinlemesine temizleyerek; akıllı teknolojisiyle işleri daha da kolaylaştırır

Emiş gücünü ve çalışma süresini kendisi ayarlayan Dyson V11™, akıllı teknolojisiyle her yerde derinlemesine temizlik sağlayarak, hijyen sorununu kökünden çözer.

Akıllı teknolojisiyle seçilen güç modu, kalan çalışma süresi, filtre bakımı ve tıkanma bildirimleri dâhil anlık performansı gösteren V11™; tam olarak 60 dakika boyunca kesintisiz olarak kullanılabilir. Uzun çalışma süresine sahip Dyson V11™ ayrıca Dyson’ın şu ana kadar ürettiği en güçlü süpürge özelliğine sahiptir. Dynamic Load Sensor (DLS) sistemi, süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol eder; halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak ayarlar.

Dyson V11™; üç akıllı moda sahiptir. Otomatik moddayken zeminleri otomatik olarak algılayıp ona göre derinlemesine temizleme yapan Dyson V11™; boost modunda ise tamamen performans odaklı çalışır. Eco modu Dyson V11™'e daha uzun temizlikler için 60 dakikaya varan çalışma süresi sunar.

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın

Advertisement