MENÜ
R

Unutamayacağınız bir tatil

yaşamanın yolu bu 4 ipucundan geçiyor!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Yaz denilince akla ilk olarak tatil gelir. Çoğumuz hayallerimizde eşsiz tatil planları kurarız ve harika bir tatil geçireceğimizi düşünürüz. Gerçekten unutamayacağınız bir tatil yaşamanın yolu ise “ayrıntılarda” yer almaktadır. Sizler için derlediğimiz ipuçlarından ilham alarak, kendiniz için mükemmel planı oluşturmak sizin elinizde. Bu arada unutmadan, iyi tatiller!

Mutluluğu ve macerayı paylaşabilen kişilerle tatil yapın

Sürekli her durumdan şikayet eden, hiçbir şekilde hayattan tatmin olamayan, huzursuz kişiler denilince aklınıza biri geliyor mu? Geliyorsa, en azından tatili birlikte yapmamanızı önermek isteriz. Bu tarz insanlardan uzak olmak, inanın özellikle tatilde sizler için daha iyi olacaktır. Gerçekten paylaşınca mutlu olan, tatilde keyifli anılar biriktirmeyi seven insanlarla yeni yerleri keşfetmek tatilinizin daha mutlu geçmesini sağlayacak.

Doğaya yakın olmayı tercih edin

Tatilde kalabalıktan, kaos içerisindeki gürültülü yerlerden uzakta olmaya gayret gösterin. Kafanızı boşaltabileceğiniz, yeşil ile mavinin buluştuğu, doğal güzellikleriyle tanınan bölgeleri tercih etmeniz size güzel hatıralar bırakacak.

Keşfetmeye açık olun

Tatil planlarken iki alternatif vardır, ya sadece yılın yorgunluğunu atmak için dinlenmek üzere gideceğiniz tek bir yer, ya da hem dinleneceğiniz hem de gezmek, keşfetmek üzere seçtiğiniz özel bölgeler. İkinci alternatifte, konakladığınız yere yakın tarihi, doğal güzelliklerle dolu çevreyi de gezerken dinlenmenin beraberinde öğrenmenin keyfini de yaşarsınız. Ki, mükemmel bir tatil istiyorsanız, keşfetmeye de açık olmalısınız.

Her ihtiyacınızı karşılayabilecek yerlerde konaklama yapın

Elbette sizlere mükemmel tatili yaşatan en önemli konu, nerede konakladığınızdır. Tüm planınızı eksiksiz oluştursanız da, kötü bir yerde konaklamak, tatilinizin hayal kırıklarıyla geçmesine sebep olabilir. Doğa ve tarihi güzellikleriyle ünlü, o bölgenin kültürünü de deneyimleyebileceğiniz alanlara yakın konumda bulunan, kişiye özel ayrıcalıklı hizmetler sunan konaklama alanları tatilinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

Bu yaz, doğanın içinde ayrıcalıkları gerçekten hissedeceğiniz bir tatil deneyimini “doğal yaşa & iyi hisset’’ konseptiyle Nirvana Lagoon Luxury’ de yaşayın!

Doğanın içinde

Nirvana Lagoon Luxury, kızıl çam ormanları içerisindeki mistik atmosferiyle farklı bir tatil deneyimini de beraberinde sunuyor. Tesis, zengin endemik bitki çeşitliliği ile Avrupa’nın en önemli milli parklarından birisi olan ve mitolojideki Olimpos Dağı’nı da kapsayan Beydağları Sahil Milli Parkı içinde yer alıyor. Öte yandan Beydağları’nın yeşiliyle, Akdeniz’in mavisini birleştiren Nirvana Lagoon Luxury, konumuyla tarihi Pamfilya ve Likya şehir alanlarına da yakın durumda bulunuyor.

Ayrıcalıklı konsept

Tesiste kişiye özel, ayrıcalıklı hizmet konsepti de bulunuyor. Konuk milliyetine uygun dil bilgisine sahip nitelikli çalışanlarla, misafirlerin check-in sürecinden başlamak üzere, konuk tesisten ayrılıncaya kadar geçen tüm zamanda, tüm ihtiyaçlar birebir hizmetle sağlanıyor.

Sedir Evlerde Yaşam

Kızıl çam ormanının kalbinde yer alan doğal ahşaptan imal edilmiş evler, Beldibi/Kemer’in çarpıcı güzelliğiyle birleşerek, Nirvana Lagoon Luxury’de eşsiz bir atmosfere hizmet ediyor.