MENÜ
R

Sportif aktivitelerinin vazgeçilmez ekipmanları

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Kimi zaman ufak yürüyüşler kimi zaman hafta sonunu kaplayan outdoor maceralar kimi zaman da iş çıkışı spor salonlarında yapılan aktiviteler, günlük hayatın sıkıntılarından uzaklaşmak isteyenler için ideal seçeneklerdir. Tabii bu aktiviteleri en iyi şekilde yapabilmek için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyulur. İşte o ürünler ve vazgeçilmez olma nedenleri…

Dayanıklı ayakkabılar ve montlar

Soğuk hava, yağmur ve kar gibi doğa olayları göz önünde bulundurularak tasarlanan outdoor ürünler, açık hava aktivitelerini etkili bir biçimde gerçekleştirmek için ideal ürünlerdir. Rahat hareket etmeyi sağlayan ayakkabılar, aktivite sırasında gerek duyabilecek çeşitli ürünleri basit bir şekilde taşımayı kolaylaştıran çantalar, sağlam yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun mont, pantolon gibi kıyafetler; outdoor faaliyetleri sıkıntısız bir şekilde yapmak için gerekli ekipmanların başında gelir. Tasarımlarında kullanılan malzemeler sayesinde çok daha kaliteli ve dayanıklı olan bu ürünler; uzun yıllar kullanıma uygun olmalarıyla da dikkat çeker.

Dayanıklı outdoor ekipmanları için tıklayınız

Ortama uygun ekipmanlar şart!

Doğa yürüyüşleri ile şehirde yapılan yürüyüşler için ihtiyaç duyulan araç ve gereçler farklılık gösterebilir. Şehir yürüyüşleri için şort, tişört, sandalet gibi daha pratik ve hafif ekipmanlar tercih edilebilirken, doğa yürüyüşleri için sağlam outdoor bot, çok bölmeli çanta, açık alanda uyumaya uygun uyku tulumu gibi daha profesyonel ekipmanlara gereksinim duyulabilir.

Ortama uygun spor ekipmanları için tıklayınız


30 yılı aşkın süredir outdoor faaliyet ve sportif aktivite sevenlere kaliteli ve dayanıklı ekipmanlar sunan Jack Wolfskin, tasarladığı ürünler ile 4 mevsim rahatlığın kapılarını açıyor. Ayakkabıdan monta, çantadan uyku tulumlarına kadar geniş bir skalaya yayılan Jack Wolfskin koleksiyonu, spora ve doğaya tutkun olanların vazgeçemeyecekleri ürünler olarak ön plana çıkıyor.


Jack Wolfskin ekipmanlarına indirimli sahip olmak için tıklayınız

Outdoor Spor İçin Gerekli Tüm Ekipmanlar SPX'te! 

Siz de yapacağınız sporu daha etkili hale getirmek adına değerlendirebileceğiniz Jack Wolfskin ürünlerini outdoor aktivite tutkunlarının sık ziyaret ettikleri SPX online mağazasında bulabilir, katalogda yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek tarzınıza ve yapacağınız spora uygun modellere kolayca ulaşabilirsiniz!

Detaylı bilgi için tıklayınız