MENÜ

 Engoo katkılarıyla...

İlkokuldan itibaren bin saatten fazla İngilizce dersi alıyoruz. Kurslara ciddi miktarlarda para ve zaman harcıyoruz. Fakat bütün bunların sonunda ne İngilizce konuşabiliyoruz ne de konuşulanları anlayabiliyoruz. Peki, bu kadar emeğe rağmen nasıl oluyor da İngilizceyi öğrenemiyoruz? 

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki

 İngilizceyi kullanma becerisinde Türkiye, 72 ülke arasında 51’inci sırayla en düşük kabiliyete sahip ülkeler arasında. Avrupa sıralamasında ise 26 ülke içinde sondan ikinci. İngilizce öğrenmekteki en büyük problem bu dersin iletişim dili olarak değil de tıpkı bir tarih dersi gibi işlenmesi. Grammer ağırlıklı geçen bu dersler zaman içinde sıkıcı bir hal alıyor ve kişilerin ilgisini kaybediyor. 

Diğer sorunlar ise

 Öğrencilere, anadili İngilizce olanlarla konuşma imkânı verilmiyor. Hem konuşma hem de dinleme uygulamaları yetersiz kalıyor. Uzun süren ders saatleri eğlenceli olmaktan çıkıyor. Kalabalık sınıflarda öğrenme zorluğu yaşanıyor, eski nesil öğretim sistemi ise ilgi çekmiyor. Öğrenciler pratik yapamıyor ve kendini geliştiremiyor. 

Farklı bir şey yapmak şart

 Online eğitim, bu sistemi farklılaştırmak için şahane bir yol. Online İngilizce eğitimi daha yoğun ve tabii ki makul fiyatlarda İngilizce dersi almanıza olanak sağlıyor. İngilizce konuşma kabiliyetinizi geliştirmek adına günlük olarak alacağınız 25 dakikalık ders, haftalık olarak alacağınız eski nesil birkaç saatlik dersten çok daha etkili oluyor. 

Kendi programınızı oluşturarak öğrenin

 Online eğitim ile, bir yere gitmeden ve yollarda zaman kaybetmeden istediğiniz yerde öğrenme imkânınız oluyor. Dünyanın dört bir yanından katılan eğitmenlerden istediğinizi seçip kendi programınızı oluşturabiliyorsunuz. Uygun fiyatı ve pratikliği ise diğer bir faydası. Aynı zamanda burada yanlış konuşmaktan korkmanıza gerek yok, bu da İngilizce öğrenmekte büyük bir etken. 

Dünyanın en büyük online İngilizce okulu ile artık herkes hem İngilizce konuşuyor hem de konuşulanı anlıyor.

Dünya üzerinde 60 ülkeden 6000'den fazla özel İngilizce öğretmeni, canlı görüntülü ve özel işlenen bireysel dersler, 7 gün 24 saat boyunca ders seçme özgürlüğü, native ve standart binlerce öğretmen, ücretsiz kayıt ve 2 deneme dersi, tamamen ücretsiz ders materyalleri ve %50 indirimle daha da uygun hale getirilen, 3-6 ve 12 aylık özel paketler... İngilizce öğrenmeniz için her şey burada! Daha fazla bilgi ve ücretsiz deneme dersi almak için hemen tıklayın.