MENÜ

 Lenovo Moto'nun katkılarıyla...

Hayat enerjinizin hızla tükendiğini hissettiğiniz bazı günler vardır. Bir an önce bitsin istediğiniz, hayal gücünüzün bile sizi terk ettiği, kimseyi çekemediğiniz o günler... İşte o günlerde modunuzu bir anda değiştirmek için yapmanız gereken şeyleri sıralıyoruz.

 Daha çok müzik

Elbette her moda uygun bir müzik türü var ama şimdi yüksek sesle, tempolu müzik dinlemenin zamanı. Yükselen nabzınız ve kalp atışınız size gerekli enerjiyi verecek. Hatta biraz da dans etmeye ne dersiniz? Kesinlikle iyi bir fikir!

Enerji demişken...

 Pozitif enerjiye sahip arkadaşlar ve muhabbetler de bu kritik günlerde çok önemli. Gece gündüz enerjisi bitmeyen o süper arkadaşınıza biraz ayak uydurun. Havanızı bir anda değiştirmesi yüzde yüz garantili!

Keşif turları

 Yapmanız gereken fotoğraf makinenizi alıp kendinizi sokaklara atmak... Farklı dünyaları keşfedin. Bitkilere, böceklere odaklanın. Ya da hiç gitmediğiniz bir semtin ara sokaklarından kareler yakalayın.

İyi bir film

 Sizi olduğunuz dünyadan koparıp bambaşka bir dünyaya götürecek bir şey daha var. Bir sinema salonu. İzlemek istediğiniz bir filmi seçin ve koltuğunuza yerleşin. Şimdiden iyi hissetmeye başladınız bile...

Her şeyin anında nasıl değişebileceğini görün!

 Bir telefonla yapmanın mümkün olduğunu dahi bilmediğiniz şeyleri, artık dünyanın en ince telefonu Moto Z ile yapabilirsiniz. Güçlü entegre mıknatıslarla telefonunuza eklenebilen değiştirilebilir arka modlar, hayal gücünüzü hayata geçirecek. Burada her tutkuya uygun bir mod var. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Advertisement