MENÜ

Mis gibi bir hayata başlamak için 5 güzel sebep

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Yepyeni bir hayata adım atmaya karar vermek, genellikle zordur ama o yenilenme hissini düşündükçe her zaman heyecanlanır insan. Eğer yeni bir evle yeni bir hayata adım atmak istiyorsanız yaz ile birlikte harekete geçmenin tam zamanı!

Yenilenme hissinin verdiği mutluluk

Yeni bir evle birlikte, enerjimiz de değişir. Eski hayat, iyisiyle ve kötüsüyle geride kalır, yeni hayat bize mutlulukla kucak açar. Değişime inanmak, aslında birçok güzelliği de beraberinde getirir.

Yepyeni bir hayata başlamanın heyecanı

Yeni evi dekore etmek de ayrı bir heyecan… Duvarların rengini seçmek, belki eşyaları yenilemek ya da küçük dokunuşlarla güzelleştirmek... Aklınızdaki çalışma odası için eşya seçmek, dekorasyon dergilerini karıştırmak hatta iş çıkışı mağaza gezmek bile çok güzel gelir. Yorucu olsa da insanı mutlu eder.

Yeni arkadaşlar edinmek

Yeni ev, yeni arkadaşlar demektir. İstediğiniz bir semtte, sizin gibi insanlarla çevrili bir yaşam, hayatınıza güzellik katacaktır. Yeni arkadaşlar, yepyeni iş fırsatlarını bile birlikte getirebilir.

Yeni bir manzaraya bakmak

Eviniz özel cam duvarlarla çevriliyse üstüne bir de denize bakıyorsa manzaraya karşı yorgunluk kahvesi bile güzel gelir. İster maviye ister yeşile baksın, evinizin manzarası güzelse, insana huzur verir.

Yepyeni bir sosyal yaşam

Evinizi karma yaşam konsepti sunan bir yerden seçtiyseniz,
yeni lezzetler ve yeni markalar elinizin altında demektir. Sadece bir asansörle yepyeni lezzetleri tatmak, yeşilin içinde yürüyüş yapmak, alışverişe çıkmak, arkadaşlarınızla iş çıkışı kahve yudumlamak… Bunların hepsi aslında yeni hayatınızın içinde yer alır.

Mis gibi bir hayata başlamanın tam zamanı!

Mavi İndirim Sistemi MİS ile kişiye özel cazip ödeme koşulları Yedi Mavi’de. Sıfır faizle 40 aya varan vadeler ve peşin ödemelerde %20 indirimle yepyeni bir hayat sizi bekliyor.
Yedi Mavi’nin solar faktörlü özel cam duvarları, 51.500 metrekarelik yeşil alanı, dünya markalarını ve lezzetlerini bir araya getiren Mavi Caddesi, masmavi denizi hissedeceğiniz panoramik balkonları ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş rezidans hizmetleriyle mis gibi bir hayat… Üstelik, TOBB güvencesiyle 2019 sonunda teslim avantajıyla…

Detaylı bilgi için tıklayınız