MENÜ

İstanbul’da ev alırken dikkat etmeniz gereken 7 nokta

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

katkılarıyla...

Sevdiklerinizle uzun yıllar keyifli vakit geçireceğiniz hayallerinizdeki o evi arıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Bu yazıdan sonra, huzurla koltuğa uzanıp bütün günün yorgunluğunu atacağınız evinize daha yakın olacaksınız…

Şehirde ama değil

Siz ya da çocuklarınız şehrin içinde kalmak isteyebilirsiniz. Ama oturacağınız ev mutlaka şehrin sorunlarından uzak bir alan olsun. Tek bir ulaşım aracıyla şehrin merkezine gidebileceğiniz bir yer seçin. Gürültüden ve kaostan ne kadar uzaklaşırsanız aileniz için o kadar sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturursunuz.

Yaşam vadisi

 Doğayı yaşamak için uzaklaşmanıza gerek kalmayacak bir yer seçin. Şehrin ortasında yeşilin her tonuna doymak en büyük ayrıcalıklardan biri… Yeşil alanlar sadece sizin ruhunuza değil, çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimine de iyi gelecek.

Renkli bir hayat

 Hem vücudunuzu hem ruhunuz dinlendiren canlı bir sosyal yaşamda, size yalnızca kendinizi bu keyfi yaşamaya bırakmak kalıyor. Kendinizi özel hissettiren tüm ayrıcalıklar yaşamınızın bir parçası haline gelirken, tek yapmanız gereken arkanıza yaslanarak bu huzuru yaşamak. Sosyal hayattan kopmayacağınız yerler bu nedenle oldukça önemli.

Kendinize ayıracağınız zamanlar

Hareketli bir yaşamda formunuzu korumak için evinizden uzaklaşmanıza gerek kalmasın. Bunun için, istediğiniz zaman spor yapma imkanı veren yerleri tercih edin. Yüzme havuzu ve spor aktivitelerinin yapıldığı alanlar çocuklarınızın gelişimine de olumlu etki de bulunur.

Maviyle iç içe

Lüks bazen evinizde ya da sitenizde sessizliği bulup, bir adım atınca şehre karışmaktır. Bazen güneşin doğuşunu yeşilliklerin arasında izlemek, bahçede akşam yürüyüşüyle günün yorgunluğunu atmak, dostlarınızı istediğiniz zaman deniz kıyısında ağırlamaktır. Denize yakınlık, huzura yakınlık demek. İstanbul gibi denize doyacağınız muhteşem bir şehirde, maviden uzakta yaşamanız için hiçbir sebep yok. Bırakın pencerelerinizi huzura açacağınız, limanın yanı başında huzurla yaşayacağınız bir yaşam gelip evinizi doldursun.

Eğitime de yakın

 Eğitim yaşamını evden uzakta geçirmekle kaybedilen zamanı yaşamınıza katacak yepyeni bir hayata başlayın. Yanı başınızdaki eğitim kurumları sayesinde çocuğunuzu okula gönderirken gözünüz arkada kalmadan, içinizin rahat edeceği bir yaşam standardı ile okul aramak yerine okulu evinize getirebilirsiniz.

Artık sorun olmasın

Günümüzün önemli ihtiyaçlarından olan arabaların en büyük sorunlarından biri otopark… Günün stresini iki katına çıkaran park arama mevzusu artık hayatınızda sorun olmasın. Otoparklı bir ev tercih ederek aracınızı güvenle park edebilir, bu sorundan da kurtulabilirsiniz.

İstanbul’dan uzaklaşmadan sevdiğiniz şehre kök salmak, huzurla yaşayabilmek için Kameroğlu Metrohome sizlere fonksiyonel yaşam alanları sunuyor…

METROHOME'u tercih etmeniz için o kadar çok neden var ki; Metrobüs ve yakında inşası başlayacak Metro'ya 1 dakika yürüme mesafesinde. Tüm araçlara yetecek kapasitede 3 katlı otopark, iki farklı parselden oluşan, ayrı sosyal tesisi, ayrı yönetim, ayrı giriş-çıkışları olan Suites ve Residence yaşam konseptleri. Bir yanında E-5 ulaşım avantajları, diğer yanında dev yaşam vadisi üzerinde yer alan koşu parkurları, göletler, konser alanı, çocuk oyun bahçeleri, cafeler ve daha bir çok sosyal imkanlarıyla benzersiz konum... Gerçek cadde alışveriş merkezi konseptinin gerçekleşeceği, marka değeri yüksek cafeler ve mağazalardan oluşan 130 seçkin mağaza...

Kameroğlu Metrohome; şehrin karmaşasından uzak, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz ev değil yeni bir yaşam sunuyor. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!