MENÜ

‘İnsanın evi gibisi yok’ dedirten 4 durum

Bazen gökyüzüne bakıp hayallere dalıp gitmek insana mutluluk verir. Bazen de sadece eve gelmek yeterlidir…

Yorucu bir günün ardından…

Yetişmeye çalıştığınız toplantılar, trafikte geçen dakikalar… Topuklu ayakkabının üzerinde ya da kravatın altında, şehrin kaosunun tam ortasında geçen bir günün ardından kapıyı açtığınızda söyleyebileceğiniz tek bir şey var; insanın evi gibisi yok!

Dünyanın en rahat koltuğu

En lüks otelde bile kalsanız hiçbiri evinizde kurulduğunuz koltuğunuz kadar lüks ve rahat olamaz. Rahat kıyafetlerinizi giyin ve dünyanın en rahat koltuğunun keyfini çıkarın.

Özgürlük bu

İster yemyeşil bahçenizde kahvenizi yudumlayın, isterseniz sadece manzaraya bakın... Dilediğiniz an dilediğiniz şeyi yapma lüksü sadece kendi evinizde. Üstelik buzdolabının kapağını da istediğiniz saatte açabilirsiniz.

Güven ve konfor

Sizin ve ailenizin en güvende hissettiği yer şüphesiz eviniz. Bunun huzuru başka hiçbir yerde olamaz… Çocuklarınızla güvenle oynamanın huzuru, sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli vakitler, yaşam alanınızda yapabildiğiniz aktiviteler… İnsanın gerçekten evi gibisi yok!

Nidapark İstinye, bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kaplayabileceğini ortaya koyuyor.

Geçmişi antik dönemlere uzanan İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, muhteşem deniz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Nidapark İstinye projesi, 73.000 m2 üzerine kurulu 55 bloğu, 538 apart ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartlarınızı en yükseğe çıkarmak için hazırlanıyor. Detaylı bilgi için tıklayın!