MENÜ

 Nuvo Dragos katkılarıyla...

Tüm ailenin bir arada olması şüphesiz herkese mutluluk verir. Bu mutluluğum daim olması içinse ailenin üyelerinin evin içinde kendi yaşam alanları olması gerekir. Özellikle evin çocukları ve gençleri için bu konu hayli önemli. Peki, ideal bir aile evi istiyorsanız nelere dikkat etmek gerekiyor, bir bakalım…

 Şehirde ama değil

Siz ya da çocuklarınız şehrin içinde kalmak isteyebilirsiniz. Ama seçeceğiniz yer mutlaka şehrin sorunlarından uzak bir alan olsun. Gürültüden ve kaostan ne kadar uzaklaşırsanız aileniz için o kadar sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturursunuz. 

Yeşilin etkisi

 Çocuklarınızın oynayabileceği güvenli parklar, sizin yürüyüp rahatlayabileceğiniz yeşillik alanlar, kısacası doğadan kopmayacağınız bir yer seçin. Hele bir de mavilik görüyorsanız ne ala. Kendinizi yılın her mevsimi tatilde gibi hissedebilirsiniz. Yeşil alanların, çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimi için önemi ise yadsınamaz bir gerçek!

Ortak alanlar

 Ortak kullanım alanları ailenizin yeni arkadaşlıklar kurması için çok önemli. Bu alanlarda buluşup siz dostlarınızla kafanızı dağıtırken çocuklarınız da oyun alanlarında oynayabilir. Böylece ailenin tüm fertlerini mutlu eden aktiviteler yapabilirsiniz. 

Sosyal imkanlar

 Tüm ailenize her gün spor yapma imkanı veren yerleri tercih edin. Bu hem sağlığınıza sağlık katar hem de sosyalleşmenizi sağlar. Yüzme havuzu ve spor aktivitelerinin yapıldığı alanlar çocuklarınızın gelişimine de olumlu etki de bulunur. Ailenizle birlikte havuz keyfi yapmak, güne yüzerek başlamak ya da günün yorgunluğunu yüzerek atmak ise şüphesiz tüm aileye iyi gelir.
 

Nuvo Dragos; geniş daireleri, lokasyonu ve sosyal imkanlarıyla ailelere özel imkanlar sunuyor!

 Nuvo Dragos’da hayat ev sıcaklığında otel konforu yaşamak isteyenler için organize edildi. Ayrıca sadece Nuvo Dragos sakinlerine özel açık ve kapalı yüzme havuzları, deniz ve adalar manzaralı seyir terasları, basketbol ve tenis kortları, bay-bayan hamam ve sauna hizmetleri, peyzaj düzenlemesi ve her daireye özel kapalı otopark alanları ile yüksek yaşam kalitesinin Nuvo Dragos'un geniş ortak kullanım alanları peyzaj düzenlemesiyle insanın içini açıyor... Nuvo sosyal hayat, yeni arkadaşlıklar kurmak, eski arkadaşlıkları pekiştirmek, huzurlu bir yaşam sürmek için organize edildi. Dostlarınızla, sevdiklerinizle ortak kullanım alanlarında buluşabilir, çocuklarınız parkta arkadaşlarıyla güven içinde oynarken, size de dostlarınızla hoşça vakit geçirmek kalır. Ailelere özel, teslime hazır evler Nuvo Dragos’ta, 2.etap C Blok satışta! Detaylı bilgi için tıklayın!