MENÜ

Her şeye yeniden başlamak isteyenlere... İşte İstanbul'da yatırımcıların 'yeni' gözdesi!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

 IVA YENİ ACIBADEM katkılarıyla...

İstanbul'un sıkışık ve yorucu şartlarında yaşamaktan bunalan ama İstanbul'u terk etmek yerine bu zor şartları değiştirerek yeni bir hayata başlamak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Kafaları kurcalayan soru ise genellikle 'yeni bir hayata nereden başlamak gerek?' şeklinde dile geliyor. Yaşadığın yer, evin, hayatının merkezi olduğuna göre, burada yapılacak bir yenilenme tüm hayatını da doğal olarak etkileyecek... O halde ilk adımın ne olması gerektiği kendiliğinden ortaya çıkıyor. Peki ya bundan sonrası... Hayatını gerçekten yenileyecek bir ev nasıl olmalı? O ev hayatını nasıl değiştirmeli?

Seni hayatın merkezine taşımalı...

Sürekli İstanbul'un, yani hayatın dışında kalmaktan, İstanbul'un güzelliklerini trafikten veya ulaşım araçlarının içinden seyretmekten çok sıkıldın... Artık şehrin kalbinde, hayatın tam merkezinde olmak istiyorsun. Yeni bir yaşam alanı her şeyden önce sana bu imkanı vermeli. Seni tekrar uzaklardan kurtarıp iş ve yaşam merkezlerinin, ulaşım olanaklarının yanına getirmeli. Kısaca ifade etmek gerekirse, kontrolü tekrar eline almalısın!

Doğal yaşamdan koparmamalı...

Kuş sesleri ile uyanmak ve gözlerini yemyeşil bir doğaya açmak... Bir parçası olduğun nezih semte 'günaydın' demek ve hayatın tam merkezinde olduğunu bilip gülümsemek... İstanbul'da şu imkanlara sahip olmaktan daha özel bir ayrıcalık olabilir mi? 'Güne nasıl başlarsan öyle gider' demişler... O yüzden yeni hayatını planlarken güne nasıl başlamak istediğini çok iyi düşün... Yaşadığın yer sana kendini iyi hissettirmeli, hayat sevgisi aşılamalı...

Yaşam alanlarını genişletmeli...

Geniş hayalleri olanlar geniş alanlarda yaşar! Evini dilediğin gibi dayayıp döşemek, o evde kendi zevkince dilediğin gibi nefes almak ya da ailenle birlikte hoşça vakit geçirmek senin en büyük hakkın! Bu kez sana sunulan dar alanlar içerisinde kendine sıkışık bir hayat kurmak yerine alanlarını genişlet ve evinin bir 'yuva'ya dönüştüğünü her halinle hisset! 

Kendine ayırdığın vakti dolu dolu yaşatmalı...

İstanbul'da en değerli şey zaman ve sen şimdi yeni hayatında o istediğin zamanı kazandın. Artık kendine daha fazla vakit ayırabilir, sürekli planlayıp ertelemek zorunda kaldığın sağlıklı yaşama mükemmel bir başlangıç yapabilirsin. Sen merkezli bir fitness salonu, yüzme havuzu, sosyal alanlar, parklar, kısacası ihtiyacın olan her şey yeni hayatında bir adım uzağında olsun!

Yatırım değeriyle sana güven vermeli...

Yıllar boyunca sürekli çalıştın, çabaladın, birikim elde ettin. Şimdi onu yatırıma dönüştürürken, yatırım yapacağın ev kafandaki bütün 'acaba'ları ortadan kaldıracak kadar güven vermeli sana... Her şeyden önce konumuyla, sahip olduğu imkanlarıyla hem senin hayatına hem de kendi değerine sürekli değer katmalı. Arkanda daima onun bu yatırım gücünü hissetmeli ve bu duyguyla hareket edip, her dakika hayatın tadını dilediğince çıkarabilmelisin. 

ŞİMDİ YENİ HAYATINA MERHABA DEME ZAMANI! BİLDİĞİNİZ ACIBADEM'DE YEPYENİ BİR HAYAT BAŞLIYOR!

İstanbul’da hem Anadolu Yakası’nın en özel yerlerine sadece 15 dakika uzaklıkta olan, hem de Avrasya Tüneli'nden sizi 10 dakikada Avrupa Yakası’na taşıyan kaç semt var?

İşte Yeni Acıbadem o benzersiz yerlerden biri... Geçmişte Osmanlı Paşaları’na ev sahipliği yapan Acıbadem, düzenli ve alçak yapılaşması, asırlık ağaçları ve yeşil çevresi, temiz havası, sosyal yaşam olanakları ve nezih insanları ile sizi ömür boyu sürecek huzurlu bir hayata davet ediyor.

Yeni Acıbadem cephe tasarımından nefes alan balkonlarına, geniş iç alanlarından yemyeşil peyzajına insan odaklı ve lüks bir yaşamın adresi niteliğinde.

Anadolu Yakası’nın en değerli semtlerinden biri olan Acıbadem’de saklı ve özel bir yaşam alanı. Her güne yeni başlamanızı sağlayacak bir çevre ve daima gülümseyen komşular... Kendinizi ayrıcalıklı hissetmekte sonuna kadar haklısınız!

Yeni Acıbadem'de yeni hayatınıza ait tüm detayları daha yakından incelemek için burayı tıklayın!