MENÜ

Hayatı dolu dolu yaşamak isteyen şehir insanlarının 4 dramı

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

katkılarıyla...

Gün başladı. Hızlıca kahvaltı yapıp ya da spora koşup işleri yine hızlıca halletmek gerek. Çünkü daha akşam çıkışta yapmak istediğimiz etkinlikler var. Hayatı boşa geçirmek istemiyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? Bu döngüden keyif alıyor muyuz?

Sabah sporu

Şehir hayatının stresinden, bize dayattığı sağlıksız koşullardan uzaklaşmak için yaptığımız bir kaçış. Ama sabah erken kalkıp spora da koşmanız gerekiyor. Eve yakın spor salonu bulması dert, kazandığınız parayı spor salonuna yatırmak ayrı bir dert...

Biraz mola

İşten yorgun argın çıktınız. Günün yorgunluğunu masajla atmak ise hepimizin hayali. Şimdi son gücünüzle masaj keyfinize koşma vakti. Tabi bir de masajdan çıkıp eve gitmek var. Büyük ihtimalle o yollar gözünüzde büyüdükçe büyüyor. Zaten trafik de, masajın alıp götürdüğü stresi anında geri getirme garantili. Keyif dedik ama yine pek keyfini çıkaramadınız.

Alışveriş keyfi

Ailece ev alışverişi yapmak, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmek oldukça eğlenceli bir şey. Hele de dekorasyondan keyif alıyorsanız… Hafta sonunuzu mağazaları teker teker gezip, evinizi güzelleştirecek ürünleri almaya ayırdınız ama ikinci mağazada bundan vazgeçtiniz değil mi? Tahmin etmiştik.

Ya çocuklar?

Bunca koşturmanın içinde onlara da vakit ayırmanız şart. Çocuk bu; oyun ister, ilgi ister, arkadaşlarıyla olmak ister. En yakın AVM'nin oyun alanına ya da şanslıysanız yakındaki bir parka götürmek de size düşer. Biraz daha yorulacaksınız ama yapacak bir şey yok!

Sky Residence ile tüm bu ayrıcalıklar ve daha fazlası artık yaşam alanlarınızda! Her geçen gün büyüyen ve gelişen çevresiyle Skyland İstanbul projesi, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde size benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor.

Kolay ulaşım, sosyal hayat, HOM Design Center gibi Skyland İstanbul’un tüm ayrıcalıkları da eklendiğinde, Sky Residence residence’ın çok ötesinde bir yaşam sunuyor. Geniş, ferah, keyifli ve saygın bir hayat… Hayatı dolu dolu yaşamanın detayları için tıklayın