MENÜ

 Teknosa katkılarıyla...

7’den 70’e herkesin sevdiği bir dünya Disney. Hepimizin farklı farklı favori kahramanları olsa da, hepsinden öğrendiğimiz şeyler var.

 Mickey ve Minnie

Tam 89 yıldır hayatımızda olan bu sevimli fareler kuşaktan kuşağa bizlere birçok şey öğrettiler. Kocaman kulakları ve gözleri ile aşırı sempatik olmalarının yanı sıra her zaman iyi kalpli bir şekilde davranmaları sevgimizi hemen kazanmaya yetti. Hatta bir ara bu kadar iyi kalpli olmaları olumsuz tepki alsa da onlar her zaman pozitif olmaktan vazgeçmediler. Maceracı ve komik kahramanlarımız arkadaşlık, paylaşma, sevgi gibi çocuklara örnek olacak birçok konuyu neşeli bir şekilde işledi.

Mickey ve Minnie ürünleri için tıklayın. 

Karlar ülkesi

 Elsa çok büyük bir sırrı saklamak zorunda olduğu için dışarıdan bakıldığında temkinli ve çekingen görünüyor oysa çok sevecen bir abla olduğunu öğreniyoruz. Anna’nın cesareti ağırbaşlılığını bastırıyor ve bazen çok düşünmeden hareket edebilse de tanıyabileceğiniz en iyimser ve şefkatli insanlar biri.

Karlar ülkesi ürünleri için tıklayın.

Kayıp Balık Dori

 Sevimli mi sevimli bir balık. Sanıyoruz ki onun gözlerine bakınca içinden sevgi fışkırmayan birisi yoktur. Dori’de bir hafıza sorunu vardı. Ama annesi ve babası hiç usanmadan, her gün ona yardımcı olmaya çalıştı. Arkadaşlık, özveri, sabır, karşılıksız sevgi hepsi bu okyanusun derinliklerinde.

Kayıp Balık Dori ürünleri için tıklayın.

Alis harikalar diyarında

 Alis bir tavşan deliğinden fantastik bir dünyaya geçer ve hikayemiz başlar. Bu hikayeler yoluyla da yetişkinlerin dünyasının, Saf ve temiz bir çocuğun gözünden nasıl göründüğünü gözler önüne serdi. Sıra dışılığın peşinden koşmayı, tecrübelerin önemli olduğunu, çözüm bulamadığın noktada tekrar başa dönüp düşünmeyi bize öğretti.

Alis ürünleri için tıklayın.

Prenses Elena

 Gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi seven renkli bir karakter. Ve çok iyi kalpli bir prenses. Elena'nın zamanla cesur, zorluklara karşı dayanıklı ve merhametli bir kraliçe oluşunu anlatan sihirli maceradan bütün bu özellikleri öğrenmek mümkün.

Prenses Elena ürünleri için tıklayın.

Disney Collection’ın sihirli dünyasına davetlisiniz!

 Disney’den Güzel ve Çirkin filmi vizyonda, birbirinden renkli ürünleri ise Teknosa’da! Filmin kostümlerinden peluşlarına, oyuncak setlerinden aksesuarlarına kadar birbirinden renkli ürünlerini, Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da bulabilirsiniz. 7’den 70’e tüm ailenin birlikte paylaşabileceği, kalplere hitap eden eğlencenin adresi Disney’in hikaye ve karakterleriyle oluşturulan Disney Collection ürünleri için tıklayın!