MENÜ
R

E v c i l   h a y v a n l a r l a

aynı evde yaşamayı

kolaylaştırmanın yolu

bu ipuçlarında saklı

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Günümüzün şehir yaşamında kedi ve köpek gibi hayvanlarla ortak bir hayatı paylaşmanın yolu aynı evde sürekli bir arada olmaktan geçiyor. Dostlarınızla daha düzenli bir yaşam ortamı kurabilmek ise aslında sandığınızdan çok daha basit.

 Evin içerisinde ona özel bir yaşam alanı oluşturun

Ev, bir ortak yaşam alanı olsa da; hepimiz ev içerisinde de kendimize ait özel alanlar oluşturma ihtiyacı hissediyoruz. Evcil hayvanınızın da sizden farklı olduğunu düşünmeyin. Dostunuzun uyku, dinlenme gibi günlük ihtiyaçlarını görebileceği bir evcil hayvan yatağının varlığı bile evde kendisine ait bir yaşam alanı olduğunu hissetmesini sağlayacaktır.

Vereceğiniz eğitim, evin düzenine yönelik olmalı

Dostunuzla ortak yaşamayı daha da kolaylaştıracak bir eğitim verebilirsiniz. Bu eğitim elbette onun eve ilk geldiği andan itibaren başlamalı. Eğitim süresince yemek, tuvalet ve oyun alanlarını belirleyerek evcil dostunuzun evin hijyenine ve düzenine zarar verecek hareketlerden uzak durmasını da sağlayabilirsiniz.

Artık hepinizin ona karşı bir sorumluluğu var 

Evcil hayvana sahip olmanın sorumluluğu birçok kişinin sandığından çok daha büyük. Eğer çocuklu bir aileyseniz ya da evinizde yalnız yaşamıyorsanız, dostunuza dair sorumlulukları ev içerisinde ortak olarak paylaştırabilirsiniz. Evdeki bireylerin dostunuza ortak sorumluluk duygusuyla yaklaşması, evcil hayvanınızın ortak sevgi ve ilgi görmesini de sağlayacak. Bu konuda ebeveynlerin, çocuklara verdiği sorumluluklar da ön plana çıkmakta... Sorumluluğun paylaştırılmasıyla küçük yaştaki çocukların, diğer canlıların yaşam hakkına saygı duyması da sağlanmış oluyor.

Ev temizliğinde daha özenli olmaya dikkat edin

Evcil hayvanların bulunduğu evlerde daha detaylı bir temizlik gerektiğini unutmamalısınız. Evcil hayvanların dökülmüş tüylerini ve geride kalmış kiri temizleyebilecek teknolojik, yönlü aletleri keşfetmeniz süreci doğru yönetmenize sebebiyet verecek.

Dyson’ın yeni kablosuz şarjlı süpürgesi V11, evi derinlemesine temizleyerek; evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını daha da kolaylaştırıyor

Fırça bölümündeki güçlü motorları  sayesinde yere nüfuz etmiş tozu ve evcil hayvan tüylerini çıkarabilen Dyson V11™; emiş gücünü ve çalışma süresini akıllıca ayarlayabilmektedir. Akıllı teknolojisiyle seçilen güç modu, kalan çalışma süresi, filtre bakımı ve tıkanma bildirimleri dâhil anlık performansı gösteren Dyson V11™; tam olarak 60 dakika boyunca kesintisiz olarak kullanılabilir.

Uzun çalışma süresine sahip Dyson V11™ ayrıca Dyson’ın şu ana kadar ürettiği en güçlü süpürge özelliğine sahiptir. Dynamic Load Sensor (DLS) sistemi, süpürge başlığındaki direnci saniyede 360 kez kontrol eder; halılarla sert yüzeyler arasındaki motor hızını otomatik olarak ayarlar. 

Sert naylon fırçalar, dipteki kirleri çekmek için halının derinlerine iner,  yumuşak, anti-statik, karbon fiber lifler sert zeminlerdeki tozları yakalar.

Ayrıca 'dokunmadan boşalt' sistemi; haznenin kolayca ve hijyenik şekilde boşaltılmasını sağlar.

Saklanması kolaydır. Dyson V11™ süpürgenizi duvara monte edilmiş şarj yuvasına takarak, ihtiyaç duyduğunuzda kolayca alıp kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın!

Advertisement