MENÜ

katkılarıyla...

Çoğumuzun hayali bir ev sahibi olmak... İçini istediğimiz gibi dekore etmek, duvarlarına istediğimizi yapmak, en önemlisi artık kira derdinden kurtulmak. Tabi bir de bu işin birikim tarafı var. İhtiyacın ötesinde, geleceğimizi garanti altına almak için de ev sahibi olma hayallerimiz var.  İşte, ev sahibi olmayı artık ertelememeniz için çok geçerli gerekçeler...

İnsanın kendi evi gibisi yok

Eğer bir kiracıysanız yaşam alanlarınızda yapmak istediğiniz değişikliklerde çok da özgür olamıyorsunuz. En basitinden bir çivi çakarken bile düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Dekorasyon fikirleriniz hep hayal olarak, söyledikleriniz hep keşke olarak kalıyor. Fakat bir ev sahibiyseniz durum oldukça değişiyor. Artık tam istediğiniz gibi, keyfinize göre yaşam alanlarınızı oluşturmakta özgürsünüz!

Çileli bir hikâye: Taşınma

Hem maddi hem manevi olarak yorucu bir süreç taşınma işi. Bir evi hatıralarıyla bırakıp gitmek bir yana; emlakçı parası, nakliye sıkıntısı, depozitosu derken maddi külfeti de oldukça fazla. Ev sahibi olmanın diğer güzel yanı ise bu; taşınma stresine son vermesi.

Birikim, birikim, birikim

Ev sahibi olmak size huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sunmaktan, çok daha fazlası. Bunu geleceğinize yaptığınız bir yatırım olarak da düşünebilirsiniz. Sonuçta artık elinizin altında istediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz bir birikiminiz var.

Boşa giden paralar

Evet bu bahsettiğimiz şey tam olarak kira gideri. Her ay içimiz acıya acıya ödemek zorunda olduğumuz o paralar... Büyük ihtimalle şu ana kadar verdiğiniz kiralarla bir ev sahibi olmuştunuz bile.

Ev almak isteyenler için zamanı durdurduk, evinizi şimdi alın 2019'da ödemeye başlayın.

'Şimdi Al, Ocak 2019'da Öde' avantajı ve Emlak Konut GYO güvencesi ile Nidapark Küçükyalı'da sizin için zaman durdu. Kampanya kapsamında; daire sahibi olmak isteyenler KDV dahil satış fiyatının %5'i peşin, %15'i satış tarihinden itibaren 12. ayda ara ödemeler şeklinde yapabilecek, kalan %80'lik kısmı için ise banka kredisi kullanabilecek. Kredi taksit ödemeleri Ocak 2019'da başlayacak kampanya, ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştirmelerinde de büyük avantaj sağlayacak. Formu doldurun, sizi arayalım!