MENÜ

Yaşamak, çalışmak ve yatırım için en uygun ev ve ofislerin 5 ortak özelliği

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Selenium Retro katkılarıyla

Üçünü birden sağlayabilmek çok zor. Aslında en ideali bu. Bir gayrimenkul alacaksın; hem ofis olacak hem yaşam dolu bir ev hem de her geçen gün değeri artacak. İşte bu yatırımın 5 sırrı!

Şehrin merkezinde olmalı

En önemlisi bu. Yaşayan bir noktada olmalı. Ofise toplantı için bir müşteriniz geldiğinde 3 saat yol gitmek zorunda kalmamalı. Eğer bu bir evse, her daim şehri yaşayabileceğiniz; canınız bir yaz akşamı sokakta yürüyüş yapmak istediğinde eşofmanlarınızı giyip çıkabileceğiniz bir lokasyona sahip olmalı.

Mimarisiyle öne çıkmalı

Sadece müşterileriniz veya evinize gelen misafirler için değil; öncelikle sizin için tasarım çok önemli. Eğer bir yatırım yapıyorsanız, bu kadar büyük bir karar verdiyseniz kendinizi özel hissedeceğiniz bir evde oturmalı veya ofiste çalışmalısınız.

Geleceğin teknolojisini şimdiden yakalamalı

Çalıştığınız ofis ve yaşadığınız ev bugünün ortalama teknolojisinden çok daha ileride olmalı, akıllı ev özelliklerini karşılayabilmeli. Yaptığınız yatırım tasarımıyla da teknolojisiyle de zamansız olmalı.

Çevresindeki yapılardan daha değerli olmalı

Yatırım için dikkat etmeniz gereken ilk nokta bu. Çevredeki diğer projelerle konumunu, mimarisini ve yaşam olanaklarını kıyaslamak…. Ve bütçenize uygunluğunu hesaplamaya çalışmak. Unutmayın, o yatırımın akıllı bir yatırım olması için önce size “Evet, en iyisini seçtim” dedirtmesi gerekiyor.

Önünün kapanmayacağı kesin olmalı

Park veya deniz manzarası fark etmez; İstanbul’da gelecekte kazanan ofis veya ev önü açıklık ve manzarası olan gayrimenkuller olacak. Dolayısıyla bu yatırımı yaparken balkonunuzdan veya pencerenizden etrafı incelemenizde fayda var.

Yeni Ataköy’ün kalbinde Selenium Retro ofis ve yaşamın bütün ayrıcalıklarını bir araya getiriyor. 120 ay vade 0,49 faiz fırsatını kaçırmayıp Haziran’da anahtarınıza kavuşmak için hemen burayı tıklayın!