MENÜ

Bahçeli bir evde yaşamak için geçerli nedenler

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

katkılarıyla...

Stressiz bir hayat

Şehrin gürültüsü, karmaşası, trafiği hepimizin üzerinde büyük bir stres yaratıyor. Bunlardan sıyrılıp bahçenize gittiğinizde ise hayatınızdan stres bir anda çıkıyor. Bahçe işlerini kendinize hobi edinebilir, rengârenk çiçeklerinizi ekerken günün tüm stresinden arınabilirsiniz.

Özgür bir hayat

Bahçeli bir ev size özgürlüğün kapılarını açar. Bahçenizde istediğiniz dünyayı yaratabilir, istediğiniz zaman orada vakit geçirebilirsiniz. Misafir ağırlamayı seviyorsanız, arkadaşlarınızı davet etmek için bahçenizden güzeli yok. Barbekü organizasyonları düzenleyebilir, özel günlerinizi bahçenizde kutlayabilirsiniz.

Mutlu çocuklar

Bahçeli evler, sadece sizin için değil çocuğunuz için de özgür bir hayat sunuyor. Çocuklar doğayı deneyimleyerek öğreniyor, yeşille iç içe büyüyor. Bahçelerde oyun alanları çok daha geniş oluyor. Çocuğunuz için bahçenizde oyun çadırları kurabilir, kendi dünyasını oluşturması için ona fırsat verebilirsiniz.

Bol oksijen

Şehir hayatında betonların arasına sıkışmış herkes rahat bir nefes almak istiyor. Bunun için kimi zaman ormana gidiyoruz, kimi zaman bir parka. Ama gittiğimiz yerlerde yine kalabalıktan nefes alamıyoruz. Oysa bahçeli bir eviniz olduğunda kapıdan çıktığınızda direkt çimene basacaksınız ve rahat bir nefesi doya doya alacaksınız.

Asmalı Bahçe Şehir, İstanbul Bahçeşehir’de bahçeli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

2+1’den 4+1’e farklı büyüklüklerdeki 499 evden size en uygun olanı seçin, hayallerinize merhaba deyin. Çok özel lansman fiyatlarımızdan yararlanmak ve örnek evlerimizi görmek için Bahçeşehir’e davetlisiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.