MENÜ

Bahar alışverişi bütçenizi sarsmasın!
İşte, hesaplı alışverişin 5 altın kuralı...

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

İlkbaharın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde, yenilenme hissi hepimizi sarmış durumda. Yeni kıyafetler, yeni aksessuarlar, sezonun iştah kabartan sebze ve meyveleri... Söz konusu alışveriş ise bütçeyi dengede tutmak biraz zordur. Oysaki alacağınız birkaç önlemle bütçenizi sarsmadan keyifli alışveriş yapmanız mümkün. Nasıl mı? İşte detaylar…

İhtiyaç listesi hazırlayın

Market ve mağazalardan içeri girer girmez rengarenk ürünler arasında kendini alışverişe kaptırmamak zordur biliriz. Bir de alacaklarınızı önceden belirlemediyseniz, alışveriş sepetine giren ürünler artar da artar. Asıl almanız gerekenlerse çoğunlukla unutulur gider. Bu anlamda; alışverişe çıkmadan önce bir alışveriş listesi hazırlamanızı ve tabii ki açken ve mutsuzken alışverişe çıkmamanızı öneririz. Böylelikle hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Kaliteli olan her şey pahalı olmak zorunda değildir, unutmayın!

Yaygın olarak yapılan yanlışlardan biri de kaliteli olan her ürünü pahalı, pahalı olan her ürünü de kaliteli sanmaktır. Oysaki kaliteyi ucuza almak pekâlâ mümkün! Bir ürüne karar vermeden önce tüm markaları; fiyat, kalite ve kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak değerlendirmeniz avantaj sağlar.

Güvenilir markaların online sitelerini mutlaka ziyaret edin

Mağaza mağaza gezmek keyifli olduğu kadar yorucudur da. Günümüzde, online plartformlarda aynı keyfi sürdürmek pekâlâ mümkün. Üstelik bunun bilincinde olan pek çok büyük marka, müşterilerine online alışverişlere özel pek çok avantaj sunuyor. Size önerimiz; fiyat karşılaştırması yaparken mutlaka online fiyatları da dikkate alın.

Bozulmayan ürünleri toptan almayı tercih edin

Özellikle kalabalık bir aile iseniz yapacağınız market alışverişini toptan yapmanız bütçenizi uzun vadede rahatlatır. Çünkü 1 litrelik bir üründen 5 paket almakla tek seferde 5 litrelik paket almanız arasında bir fiyat farkı vardır. Bu yüzden toptan almanız her zaman avantajlıdır.

Bankanızın size özel kampanyalarını değerlendirin

Kârlı bir alışveriş için en önemli aşama elbette ödeme aşamasıdır. Alışverişi tamamlamadan önce, bankanızın size sunduğu güncel kampanyaları ve ekstra avantajları öğrenmeniz, almak istediğiniz ürüne en uygun şekilde sahip olmanızı sağlar.

Nisan’a Özel 50 TL ParafPara!

30 Nisan 2019 tarihleri arasında gıda marketi ve giyim sektörlerinde, yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, dördüncü harcamaya 15 TL, altıncı harcamaya 25 TL toplamda 50 TL ParafPara hediye fırsatını kaçırmayın!

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce BAHAR yazıp 3404’e SMS gönderin ve kazanmaya başlayın!

Detaylı bilgi için tıklayınız