MENÜ
R

4 adımda ‘bir yatırım aracı olarak pide’yi keşfedin!

KAYDIR6657A1DD-6E78-429E-89FB-338B6D446723Created with sketchtool.

Pide deyince akan sular durur! Üç kişi yemek yemek için bir araya gelse akla ilk gelen seçenektir pide… Tadıyla geleneksel, sunumuyla moderndir… Peki bu kadar çok sevdiğiniz pideyi hiç bir yatırım aracı olarak düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz, şimdi düşünmeniz için en doğru zaman! İşte pideye yatırım yapmak için 4 önemli neden…

7’den 70’e herkese hitap ediyor

Pideyi diğer yiyeceklerden ayıran özelliklerin başında her yaştan insanın tercih etmesi geliyor. Hem lezzetli hem de doyurucu olduğu için 7’den 70’e hiç kimse pideden asla vazgeçmiyor. Bu lezzeti bir de güvenilir bir marka altında düşünün! Sizce de yatırım için her şey gayet uygun değil mi?

Pide artık AVM restoran katının vazgeçilmez bir parçası

Hangi AVM’ye gitseniz en uzun kuyrukları pidecilerin önünde görmeniz gayet normal. Çünkü pide, gelişen pişirme tekniklerinin katkısıyla lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden çok kısa sürede servis edilebiliyor. Bu da pideyi hızlı servis restoranlarının içinde en çekici seçeneklerden biri yapıyor!

Düşük yatırım maliyeti ile dikkat çekiyor

Yemek sektöründe pide özelinde yatırım yapmanın en büyük avantajlarından birisi de yatırım maliyetinin diğer yatırım araçlarına göre çok düşük olması. Her geçen gün büyüyen bir alanda uygun bir maliyet ile yatırım yapmak şu sıralarda pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor.

Yatırımınız kısa sürede kazanca dönüşüyor

Yatırımcıların üzerine en çok düşündüğü konuların başında yatırımın geri dönüş hızı geliyor. Pide üzerine franchise yatırımlar bu konuda pek çok yatırım aracından çok daha hızlı geri dönüş sağlıyor.