« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Keşansporlu futbolcular için mevlit

Kamp için gittikleri Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, kafilenin bulunduğu otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu hayatlarını kaybeden Keşansporlu futbolcular Can Çetinkaya ve Güner Yıldız için Keşan'da mevlit okutuldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Keşan İki Şerefeli Çarşı Camisi'nde, Keşan Müftüsü Süleyman Yeniçeri tarafından Cuma namazından önce okunan mevlite, futbolcuların babaları Rahmi Çetinkaya ve Necmettin Yıldız ile Keşanspor Kulübü yöneticileri, futbolcular, vatandaşlar ile merhum futbolcuların yakınları katıldı. Mevlit sonrası camideki vatandaşlara lokma, lokum ve şeker dağıtıldı.

Yaşamanı yitiren futbolcuların babaları, daha sonra Keşanspor Kulübü Başkanı Sadi Kuru ile birlikte Keşanspor Tesisleri'ni ziyaret etti.

Çetinkaya ve Yıldız, burada çocuklarının kaldıkları odaları gezdi, fotoğraflarına bakıp, eşyalarını koklayarak gözyaşı döktü.

Kaza hakkında da bilgi verilen Rahmi Çetinkaya ve Necmettin Yıldız'a, daha sonra çocuklarının özel eşyaları ile giydikleri formalar teslim edildi.

Keşanspor kafilesi, 7 Ocak'ta kamp için Antalya'ya giderken Korkuteli ilçesinde kaza geçirmiş, uçuruma yuvarlanan otobüsteki futbolculardan Can Çetinkaya hayatını kaybetmiş, otobüstekilerden 21'i yaralanmış, yaralılardan Güner Yıldız da kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz