EDİRNE HABERLERİ

Keşan Belediye Başkanı Özcan'a ziyaret

AA / Cihan Demirci
25.02.2016 - 11:26Son Güncelleme :
AA / Cihan Demirci

EDİRNE (AA) - Uluslararası Sosyal Bilimler Araştırma Derneği Başkanı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hasan Arslan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan'ı ziyaret etti.

Arslan, ziyarette yaptığı konuşmada, Bulgaristan ve Türkiye arasında sınır ötesi işbirliği programı düzenleneceğini söyledi.

Program kapsamında sürdürülebilir turizm ve yerel ürünlerin tanıtımı konularında projeler hazırlanacağını aktaran Arslan, Keşan Belediyesi ile ortak işler yürütebileceklerini kaydetti.

Özcan da turizm açısından sınır ötesi iş birliğinin kalkınma açısından önemli olduğunu söyledi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getiren Öcan, derneğe çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette, Sofya Üniversitesi’nden Doç. Dr. Kosyo Stoychev ve proje direktörleri Dr. Veselina Georgieva, Fırat Dost ve Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Hakan Eşme yer aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Keşan Belediye Başkanı Özcan'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Keşan Belediye Başkanı Özcan'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı