« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kerim'in sırrı ortaya çıktı

Fatmagül'ün Suçu Ne'de sular durulmuyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fatmagül'ün Suçu Ne'de sular durulmuyor.      

Dizinin yeni bölümünde;          

Avustralya'dan gelen mektup, başta Kerim olmak üzere herkesi şoke eder. Şimşekleri üstüne çeken Mukaddes kendini savunmak için ortaya Ebe nine ve Fatmagül'ün de mektubu gizlice okuduğunu atınca, Kerim'in öfkesine hayal kırıklığı da eklenir. Hiç okunmadan yırtılan mektupların kaderi, bu olayla birlikte ilk kez değişir.

Hırsı her gün daha çok artan Mustafa ise, önce Kerim ve Fatmagül'den, sonra da Yaşaranlar ve Vural'dan intikamını almak için harekete geçer. Mustafa'nın intikam planının ilk hedefinde, Yaşaranlarla hesabı kapanmayan Meltem vardır.

Asu'nun tanıklığını elde eden Münir, şimdi de Mukaddes'i kendi taraflarına çekmek için oyununu başlatır.

Öte yandan araştırmalarına devam eden Kadir ise, Kerim'in Erdoğan, Selim ve Vural'la bağlantısına dair, davanın seyrine negatif etki edecek yeni bir bilgiyle karşılaşır. Kerim Fatmagül karşısında zor durumda kalır.

Fatmagül ve Ebe nine dükkanlarını en kısa sürede açmak için var güçleriyle çalışmaya başlarlar. Yeni iş yerlerinin heyecanıyla geçen günlerde, Fatmagül tedavisini de aksatmadan sürdürür. Dükkanın açılış gününde tüm aile güzel bir telaş içindedir.

Hayatında yeni bir dönem başlatmak için tüm gücüyle çabalayan Fatmagül, Mustafanın soluğunu bir kez daha ensesinde hisseder...

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI          


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler