Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kerim'den gelinlik müjdesi

  Hürriyet Haber
  04 Ocak 2012 - 16:27Son Güncelleme : 04 Ocak 2012 - 07:15

  Başrollerini Engin Akyürek ve Beren Saat'in paylaştığı Fatmagül'ün Suçu Ne'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

  Dizinin 57.bölümünde;

  Erdoğan’ın evlerine kadar girip, Fatmagül’ün gelinliğine dokunmuş olma ihtimali Kerim’i çileden çıkarır. Kerim’in ellerinde parçalanan gelinlik, Fatmagül’ün en büyük hayalini de alıp götürür. Erdoğan’ın karşısına çıkıp hesap sormak isteyen Kerim’i, Kadir engeller. Yaşaranlar’a karşı kendisini çaresiz hisseden Kerim’in öfkesi yavaş yavaş kendine dönmeye başlar. Kerim giderek içine kapanır. Erdoğan’la, Reşat Yaşaran arasında bir süredir devam eden sessiz savaş, Erdoğan’ın kendisine kurulan tuzağı öğrenmesiyle daha da sertleşir. Yaşaranlar, aile içi meseleleriyle uğraşırken Kadir, Erdoğan’ı köşeye sıkıştıracak delile ulaşır. Fatmagül, öfkesini içine attıkça sessizliği büyüyen Kerim’e destek olmaya çalışmaktadır. Bu arada Gül Mutfağı’na kadar gelip ondan yardım isteyen annenin acısına kayıtsız kalamayan Fatmagül, hikayesini öğrendiği Özge’yle konuşmaya karar verir. Bu karşılaşma Kerim’i de farklı biçimde etkiler. Erdoğan’ın yeniden sorguya çekilmesiyle daralan çember, Mustafa’yı da içine çekmeye başlar. Kapana kısıldığını anlayan Mustafa, tek çıkış yolunu kullanmaya karar verir. Maddi zorluklar Fatmagül ve Kerim’in sıkıntılarına bir yenisini eklerken, Özge’nin sesi yeni bir umudun müjdesi, yeni bir mücadelenin başlangıcı olacaktır.

  Başrol oyuncusu Engin Akyürek'in fan sayfasında yazan bilgilere göre;   

  Erdoğan'ın telefonuyla öfkelenen ve Fatmagül'ün gelinliğini parçalayan Kerim yeni bölümde yaşadığı pişmanlığı anlatacak. Fatmagül'den özür dileyen Kerim'in sözleri izleyicinin en çok merak ettiği sorulardan birine yanıt olacak. İkili arasında şu konuşma geçecek...

  Kerim: Özür dilerim Fatmagül ama biliyorsun o herifin ona dokunduğunu düşünmek delirtti beni... Çıldırdım kontrolümü kaybettim.
  Fatmagül: Biliyorum...Eski gelinliğim için üzülmüyorum ama yenisini öyle ortalık yere asmayacağım.. Kasada falan saklarız artık.
  Kerim: Yeni gelinliğin dolap beklemeyecek...Hazırım dediğinde üstünde olacak..          

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV       

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı