Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kerem Tunçeri: Çok zor bir sezon geçireceğimiz kesin

İspanya 1. Basketbol Ligi'nin (ACB) yarın başlayacak 2007-2008 sezonunda favori olarak gösterilen RealMadrid'in Türk basketbolcusu Kerem Tunçeri, “Favori olmamız olumlu etkiler,ama çok zor bir sezon geçireceğimiz kesin” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Açıklamalarda bulunan Kerem, bu sezon Avrupa Ligi'nde de mücadeleedecek olmalarından dolayı sert ve zor bir sezonun kendilerini beklediğinisöyledi.

“Oturmuş bir takımız ve herkes birbirini iyi tanıyor. Zorlugeçecek sezonda en büyük avantajımız geniş bir kadroya sahip olmamız.Ayrıca geçen sezonki savunma direncimizi mutlaka göstermek zorundayız”diyen Kerem, takıma yeni gelen Yunan Papadopoulos ve Pelekanos'un dakaliteli oyuncular olduğunu ifade etti.

ACB'de 2. sezonunu geçirecek olan Türk basketbolcu, “Takımın başarısı içinelimden geleni yapacağım. Geçen yıl elbette biraz adaptasyon problemiolmuştur ama bu sezon sakatlık gibi sorunlar yaşanmazsa daha iyi bir Keremgöstermek istiyorum” değerlendirmesinde bulundu.
Real Madrid, ACB'de sezonun ilk maçında yarın kendi evinde ligin diğeriddialı ekiplerinden Pamesa Valencia ile karşılaşacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler