Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kerem Tunçeri: Büyük baskı göreceğiz

Basketbol Avrupa Ligi'nde yarın oynanacak Fenerbahçe Ülker-Real Madrid maçı öncesinde, Real Madrid'in Türk basketbolcusu Kerem Tunçeri, “Fenerbahçe, rakip üzerinde büyük baskı kuruyor” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
“Çok zor bir sahada iyi başlamak her zaman çok önemli” diyen Kerem, Fenerbahçe taraftarının maçta önemli bir faktör olacağını savundu.

Fenerbahçelilerin maç sonuna kadar takımlarına destek verdiğini belirten Türk basketbolcu, çok büyük baskı göreceklerinden emin olduğunu dile getirdi.

Kerem ayrıca, Fenerbahçe'nin kilit oyuncusu olarak Willie Solomon'u gösterirken, Mirsad, İbrahim ve savunmada Ömer'i de diğer önemli oyuncular olarak sıraladı.

Öte yandan, Real Madrid'in antrenörü Joan Plaza ise “İyi bir başlangıç yapmak için oldukça motiveyiz. Çok zor bir sahada oynasak ve büyük bir seyirci baskısı olsa da kazanmak istiyoruz” dedi.

Plaza ayrıca, Fenerbahçe'nin Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanarak ve ligdeki performansıyla kalitesini gösterdiğini söyledi. Plaza, “Şimdiden iyi basketbol oynuyorlar ama eminim ki, birkaç hafta sonra daha iyi olacaklar” değerlendirmesini yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler